Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 aylık FR şanzuman sorunu

Gecmis olsun.avukatla gorusup haklarinizi bilerek gitmeniz faydali olacaktir . Ordakiler problem buyuk bile olsa gecistirmeye calicasacak. Bu kadar ucuz konular degil bunlar . Yuksek hizla gderken sanziman dagilsa nolcakti o ustaya sormak lazim ! Sonuna kadar diretin arac degisimi icin ispanyaya mail atin. Buyuk gecmis olsun

Servis şefi ile servis danışmanı farklı şeyler söylüyor ise onları yüzleştirin...İkisinden biri yalan söylüyor yada bişeyleri gizliyor olabilirler...

Bugün sabah araç hazır tüm testleri yaptık sorun yok diye çağırdılar. Aracın durduğu yerde vitesleri kontrol ettim. Geri vites,1-3-5 nolu vitesler çok zorlu geçti. Ayrıca viteslerin daha ileriye gitmesi gereken bir durum vardı. Alt grup olan 2-4-6 çok rahat bir şekilde yuvalarına oturuyor fakat üst grup çok zor olarak kısa mesafede duruyordu. Fakat araç rahat kalkıp gidiyordu. Bunların dışında direksiyon sağa tam döndüğünde en sonda çok sert bir şekilde bir demire çarpıp duruyordu. Sol tarafta ise hiç sorun yoktu. 20dk vitesi ve direksiyonu incelediler. Sonra araç burada kalması lazım. Net bir şey söyleyemiyoruz deyip aracı tekrar aldılar. Tüm kızgınlığım ile ne gerekiyorsa söyledim. Herşey bitti tüm testler yapıldı diye çağırıyorsunuz, araç verdiğimden daha kötü durumda bana geri veriliyor dedim. Bilmediğiniz bir işi yapıyorsunuz, boşa buralarda oturmayın kalkın bilen birileri gelsin dedim. 1 haftadır iş kaybım olduğunu halen de devam ettiğini ve bana bir gün veremediklerini söyledim. Geçici araç istedim. Şu an yok dediler... Yarın arayacağım arıca tespit konusunda bana söyleyecekleri duruma göre bir karar alacağım. Ve arkasından bir avukat ile görüşeceğim...

geçmiş olsun empati yapıyorumda harbiden üzücü ve sinir bozucu bir durum.
en yakın zamanda mağduriyetinizin giderilmesi ümidiyle.

Gecici araç temin edilmeliydi şu an yok çok saçma bir cevap olmuş gerektiginde araç kiralayip verdiklerini iyi biliyorum.. Birakmayin peşini magduriyetinize mazeret bulmak yerine gidermeye çalişsinlar..

Gecici araç temin edilmeliydi şu an yok çok saçma bir cevap olmuş gerektiginde araç kiralayip verdiklerini iyi biliyorum.. Birakmayin peşini magduriyetinize mazeret bulmak yerine gidermeye çalişsinlar..
Aslında geçici araç falan umurumda değil. Heryerimiz araç zaten. Ben sırf sinirden istedim. Bitti dedikleri aracın vitesini bir görseniz delirirsiniz. Araç geri vitese neredeyse her 5 harakette bir geçiyor. Adamlar bitti gel al diye çağırıyorlar ya çileden çıkıyor insan. Gün içinde işlerimiz oluyor. Vakit bulup gidiyoruz. Çoluk çocuk doldurulmuş servis içinde tansiyon çıkarıyorlar...

Bugün sabah aradılar.Merkez teknik ekip tatil pazartesi bakacağız dediler.Bende Doğuş müşteri ilişkilerine telefon açtım.Tüm yaşananları anlattım. Aracı artık istemediğimi söyledim. 2 saat sonra servisten aradılar. Araç hazır alabilirsiniz diye. Gittim aracın vitesleri düzelmiş rahat rahat geçiyordu. Aracı sorun olmasın olay büyümesin diye aldım. 15dk sonra fark ettim ki, 2. viteste giderken gaza basıp çekince vites ileri geri oynuyor. Diğer hiçbir viteste sorun yok. Az önce aradım söyledim. Pazartesi getirin bakalım dediler. Bir sorun oldu mu sonu gelmiyor. Sıfır araç ile yaşadıklarıma mı yanayım, harcadığım zamana mı yanayım ne diyeyim bilemiyorum...

Cok buyuk sanssizlik gercekten manuel sansuman li bir aracta leon adina ilk defa bir problem duyuyorum. Tek duydugum sorun geri vites gecislerindeki zorlanma oda hepimizde var...

Manuel şanzımandaki fabrikasyon sorun bir kenara koyarsan, yaşadığım diğer sorunlar servisdeki beceriksizlik ile ilgili...Yapamıyorlar ve yapamadıkları gibi yaptıklarını zannedip bitti diye gel al diyorlar...Sürekli git gel sorunun sebebini sorduğumda normal bu olur falan gibi geçiştirmeler falan. Artık her adımı Doğuş'a telefon ederek raporluyorum. Her haraketlerini ve söylediklerini Doğuş'a bildiriyorum. Ne yapacağımı şaşırdım... Müşteri hizmetleri az önce başka bir servisi denememi söyledi !

Geri
Üst Alt