Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 aydir siparisi bekliyorum

celalfr

Kayıtlı Üye
arkdaslar 3 ay oldu araba hala yok ariyorum gelicek gelicek diyorlar bazı arkdaslarin yardımı sayesinde gemi takibi ögrendim gemi türkiyeye geleli 3 gün oldu ve gitti hala daha arabadan ses yok canımı sıkmaya basladı artk

türkiyeye geldiyse sıkıntı yok çoğu gitmiş azı kalmış sıkın azıcık daha dişinizi

arkdaslar 3 ay oldu araba hala yok ariyorum gelicek gelicek diyorlar bazı arkdaslarin yardımı sayesinde gemi takibi ögrendim gemi türkiyeye geleli 3 gün oldu ve gitti hala daha arabadan ses yok canımı sıkmaya basladı artk
Bu hafta gümrük işleri sürer tr ye girince tahmini 15gün süre içinde elinizde olur

kurye ile elden teslime verildi

arabayı yurda sokmak az sıkıntılı...işlemlerde yogunluk vardık..hemen gemıden iner inmez gecmez

Valla nisan 10 teslim en geç 15 oluru dediler bütün parçaları bile aldim araba yok

Valla iyi sabır. Ben bekleme tarafında olmadım hiç. Zaten varsa alırım yoksa başka araba bakarım.

Umarım en kısa sürede kavuşursunuz aracınızla süreç tamamlanmak üzere muhtemelen.
Fakat iyi sabır gerçekten tebrik ederim.

Gecikme olacak diye aradilar mayıs sonu dediler pisman oldum ikinci el alsaydm keske diyorum bi yandan

Geri
Üst Alt