Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.7lt düz yol sabit hız :)

seatımda sanmıyorum öle bi ortalama yapıcağımı ama opel dizelimde bende düz yolda 2 kişiyle 90km 6. viteste 3.0 ortalama gördüm baya bi süre yokuş aşşağı değil düz yol:D

ben bu kadar az yaksam arabayla dünya turu yaparım nediyosunuz 3.5 fln diye :) Leonla 11den aşşa görmezdik şimdi bu araçla 8-9.5 arası şehir içi yakıyorum diye seviniyorum :)

3,5 lt. olmasını istemem ben şahsen..gezmekten yıpranır araba..hiç inmezsinki bu kadar düşük yaksa :D

8v çok yakıyor gökhan abi ne yapsada değişmez :) (lpgh şart) 1,8 20v ile ankara eskişehir arası 4,7 lt ortalama ile girdim. buda benzinlilerde tsi ve fsi önesi motorlarda muadil olarak daha az yakan yok demek bence.

bende sabah 6 gibi allah nasip ederse antalya ya doğru yola çıkıcam değerleri bende paylaşırım yarın :) cordoba 1.4 tdi

arkadaşlar bende geçtiğimiz cuma ankaraya gittim 3 kişi, depoyu fulledim, range 500km gösteriyordu. Ataşehir gişelerden sonra 95'e sabitledim ve 125km yol gittim range 730 km'ye çıktı ve ort. yakıt tüketimim 6.0lt'idi. Sonra arkadaşlar uyuyunca bende sıkıldım ve 120km'ye sabitledim. Bu şekilde 90km yol gittim range 580km'ye ort. yakıt tüketimim de 6.8lt ye çıktı. Daha sonra geç kaldığımızı farkedip gazlamak durumunda kaldım ve 235km boyunca 160-205 arası hızlarda gittim ve yakıt tüketimim 9.8lt ye range'de 180kmye düştü. Bir depo ile takribi 580km gibi bir yol yaptım. 225 TL'ye gidip geldim :D

buda gördüğümde şaşırdığım range değerim :D

Benim arabada babam sürürken ş.içi ortalama 15 lt ben sürdüğümde 9,5 lt oluyor. Babam bu işi nasıl beceriyor anlamış değilim ki zaten kendi de bilmiyor :)

gün ortalamam 7,5 gittiğim yerleri yazmama gerek yok sanırım:)

Geri
Üst Alt