Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.700km olan Bocanegra'mda arıza :(

adaş çok can sıkıcı birşey daha 4bin km yapmamıs araç ve bu mutlu telaşlı günlerimde olacak şey degil..
hayirlisi olsun diyelim yine de..

umarım kolay halledilebilir bi durumdur sonuçta aracın garantili sıkma canını içini rahat tut bu telaşlı günlerinde düşünmen gereken çok şey var zaten araba hallolur......:eek:key:

aracının garantili olması içini rahatlarmalı..bunda da bir hayır vardır demeye çalışmalıyız..aniden başına gelince insan bunu diyemiyor biliyorum..umarım önemli değildir..böyle durumlar insanı beterinden korur.
tekrar çok çok geçmiş olsun..yarın sebebi de yazarsan seviniriz

aracının garantili olması içini rahatlarmalı..bunda da bir hayır vardır demeye çalışmalıyız..aniden başına gelince insan bunu diyemiyor biliyorum..umarım önemli değildir..böyle durumlar insanı beterinden korur.
tekrar çok çok geçmiş olsun..yarın sebebi de yazarsan seviniriz

saolun abi tabiki hemen aksam paylaşacagim sebebini..

Gecmis olsun..neler hissettigini o kadar iyi anlayabiliyorum ki..basima 1 kere ariza isigi yanma durumu geldi..cok yuklenmistim o zaman yandi.ama 200km saat hizda dumduz otobanda yaklasik yarim saat gittim.araci durdurdum.8 saat sonra calistirip yola ciktim ve isik yandi..servis sildi arizamkodu olarak dusuk turbo basinci dedi..ama bir daha hic tekrarlamadi..su anda sorunsuz..anlayamadim neydi o yasanan...insallah mutlu gunun yaklasirken araban serviste kalmaz ve ayni gun sorun hallolur...

Gecmis olsun..neler hissettigini o kadar iyi anlayabiliyorum ki..basima 1 kere ariza isigi yanma durumu geldi..cok yuklenmistim o zaman yandi.ama 200km saat hizda dumduz otobanda yaklasik yarim saat gittim.araci durdurdum.8 saat sonra calistirip yola ciktim ve isik yandi..servis sildi arizamkodu olarak dusuk turbo basinci dedi..ama bir daha hic tekrarlamadi..su anda sorunsuz..anlayamadim neydi o yasanan...insallah mutlu gunun yaklasirken araban serviste kalmaz ve ayni gun sorun hallolur...

kaan abim benzer sorunu yasadim bende heralde..bakalim yarini bekliyorum inş bir daha tekrarlamaz ben araçlardan cabuk soguyorum böyle sebeplerden dolayi cok sık araç degişiyrum istemedigim halde..iyi dilerklerin için cok saolasın..

geçmiş olsun. hiç kafana takma sonuçta aracın garanti kapsamında. en kötü ihtimal 3-5 gün arabasız kalırsın servisteyken o kadar.

geçmiş olsun
umarım sıkıntı cıkmadan hallolur

Aynı probleme benzer bende yaşadım eski leonumla, arabada ufaktan bi titreme vardı ve belli deviri geçmiyordu enjektörümüydü yoksa bobinlerimi ne yanmış garantiden değişmişti..

Geri
Üst Alt