Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.700km olan Bocanegra'mda arıza :(

farklı bir yerden kalitesiz yakıt almışsan oda etkileyebilir.

Abi geçmiş olsun. Doğuş oto maslakta Serkan Bey var Salih usta var. 10 numara insanlar. Hallederler sorununu çok takma kafana için rahat olsun. Sabah ben de gelicem oraya belki karşılaşırız.

isimler için teşekkürler..
diger bir önemli sorum da şu : aracim yürür halde arıza lambası yanıyor..arabamla gitmek istiyorum maslaga fakat sorun cıkar mı.. cekiciyle mi götürmeliyim ya da farketmez mi ?

Bir de TSI lar maksimum hp - torku 5000rpm e kadar veriyor zaten , Arıza düzeldikten sonra da pek yüklenme derim ben. tabi zevk meselesi.

diger bir önemli sorum da şu : aracim yürür halde arıza lambası yanıyor..arabamla gitmek istiyorum maslaga fakat sorun cıkar mı.. cekiciyle mi götürmeliyim ya da farketmez mi ?

Yolda şimdi gelirken arıza ışığı yaktı dersin. Araç hızlanmıyor vs.

Bir de TSI lar maksimum hp - torku 5000rpm e kadar veriyor zaten , Arıza düzeldikten sonra da pek yüklenme derim ben. tabi zevk meselesi.

bahsettigin devirler hiç bana göre degil bu şekilde bahsedilmedi bana hiç ben performans icin aldım bu araci..eger böyle bişi varsa gercekten benim için hayal kırıklıgı..soracagım bunu yarın..

senin anlattigina göre her yüklenmemde bu moda gecebilir o zaman arabayi hiç zorlamıcakmıyız
satasım geldi arabayı hiç sevmem böyle seyleri vallahi..cok moralimi bozdu yahu.

Her yüklenmede bu moda geçebilir evet.
Zorlamamanız daha iyi. Bilgisayara bağlayınca sorunun neyden kaynaklandığı çıkar ortaya. Genelde bu tür şeyler yazılım sonrası olur ama standart arabada böyle bişey olması talihsizlik olmuş.

motorda normal devirlerde tekleme titreme yoksa kullanarak gidebilrisin diye biliyorum..bende de lamba yandığı zaman sormuştum bana öyle dediler..ama göstergeler farklıdır..farklı bir lamba da yanıyor olabilir

sadece oktan olarak bakma olaya kalıtesız benzınde olabılır,suan ıcın yorum yapılcak tek nokta arabanın limb mode da olmasıdır.Servıste dıagnostıg e bagladıklarında arabanı hangı arızayı verdıgını ogren ve buraya yaz tekrardan

motorda normal devirlerde tekleme titreme yoksa kullanarak gidebilrisin diye biliyorum..bende de lamba yandığı zaman sormuştum bana öyle dediler..ama göstergeler farklıdır..farklı bir lamba da yanıyor olabilir

giderinde sorun yok abi..
bildigimiz vw grubundaki arıza ısıgı farkli bişi degil..

Geri
Üst Alt