Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,7 lt v6 jeep liberty için önerileriniz ayrıca bu araca lpg takım işlemi

RED SHARK

Kayıtlı Üye
3,7 lt v6 jeep liberty aracımıza lpg takım işlemleri için nerede nasıl işlem yaptıralım ayrıca bu araçla ilgili olarak bilgisi olanlardan yardım beklemekteyim

caglar su an ne kadar yakıyor ve lpg işlemınden sonra lpg degerını paylaşırsan sevınırım

bizde daha ne yaktığını bilmiyoruz lpg taktırmak i,çin yer arıyor ona göre hareket edeceğiz

Çağlar ben izmit sanayide atiker taktırdım... 10 ay oldu... açıkçası adamların işçiliğinden memnun değilim ama sorun çıkarmıyor... fiyatıda uygun 1000/10 yapıyorlar....

Araç v6 olduğu için fiyat daha pahalı olacaktır. Çünkü 4 değil 6 noktadan işeme yapacak gaz yarın yaptırdığım yerden fiyat alıp geri dönücem çağlar abi sana :) ben bi sıkıntı yaşamadım ve işçiliklerinden çok memnun kaldım açıkcası

normalde 16 / 17 litre yakıyormuş mehmet abi
V6 210 hp motora göre normal değerler 4 çekerde 2 litre fark oluşuyor diye bilgi edindim

normalde 16 / 17 litre yakıyormuş mehmet abi
V6 210 hp motora göre normal değerler 4 çekerde 2 litre fark oluşuyor diye bilgi edindim

Arkadaşımın 5.3 V8 Lincoln Navigator'ı normal kullanımda ortalama o kadar yakıyo. Biraz fazlaymış o aracın tüketimi.
LPG olarak Prins tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt