Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,7 lt v6 jeep liberty için önerileriniz ayrıca bu araca lpg takım işlemi

Arkadaşımın 5.3 V8 Lincoln Navigator'ı normal kullanımda ortalama o kadar yakıyo. Biraz fazlaymış o aracın tüketimi.
LPG olarak Prins tavsiye ederim.

internette ediniğim bilgi ayberk yoksa denemişliğim yok :)

Abinle konuştum Özgür'üm arayacak adamı konuşacak fiyat sistem vs. hakkında senin de haberin olsun

Arkadaşımın 5.3 V8 Lincoln Navigator'ı normal kullanımda ortalama o kadar yakıyo. Biraz fazlaymış o aracın tüketimi.
LPG olarak Prins tavsiye ederim.

2 tonluk V8 BMW 7.35Li E65 de ortalama 11 falan yakıyor meğerse ekonomik arabaymış puhahapuhahapuhaha

yahu bende bugün jeep cherokelere baktım netten, ne işimiz var bu leonlarla yahu? düşük model o hacimlerde lpg takılı bence çok daha mantıklıymış. neyse, geçmiş ola...

daha onceden bakarken 5,2 jeeplerım lpgde sehır ıcı 45kr cıvarında yaktıgına daır bır bılgı verılmıştı sahıbı tarafından buradan yola cıkarak ozgurun yazdıgı degerlerın dogru oldugu gorulur ama 3,7 nın lpgde ne yaktıgını bende merak edıyorum dogrusu

30 35 kurus yakiyormus abi lpg de
Max 35 ama sehirici agresf kullanimda tabi bunun icinde konustugum kisi lpg nin ayarini yaptirmadim daha demisti

Valla nasip olursa bugün veya yarın bitireceğim işi hazır lpg li buldum bitane adam 5 ay önce taktırmış lpg yi ama daha ayar yaptırmamış agresif te 35 krş yakıyor dedi dün kullandım hiç fark etmiyor benzin mi lpg mi anlamadım iyi bir sistem yapmış fakat sadece lpg ayarına ihtiyaç var

ben hasanpaşada özmarmara brc servisini tavsiye ederim.
hem brc çok iyi hem de adamların işçilikleri çok düzgün.

ben 1 yıldır çok memnunum hiç sıkıntı yaşamadım

Geri
Üst Alt