Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5'luk SEAT SPORT YAY İLE 5'LİK YAY ARASINDAKİ FARK NEDİR..?

3,5 lar servistenmi aldınız fiyatı nekadardı ? eğer boşa çıkarsa haberimiz olsun.

bitane 5 lik eibach var ilgilenirseniz ilanla ilgim yoktur. Sah.. İlan No 116241672

3,5 lar servistenmi aldınız fiyatı nekadardı ? eğer boşa çıkarsa haberimiz olsun.

bitane 5 lik eibach var ilgilenirseniz ilanla ilgim yoktur. Sah.. İlan No116241672

Bakıyorum Ataktasın mirim :)

De

sen Dolapderenin içinde nasıl dolaşıcan basık arabayla

Bakıyorum Ataktasın mirim :)

De

sen Dolapderenin içinde nasıl dolaşıcan basık arabayla

yok 3,5 lukla gezerim ya görüntüsü güzel oluyor, :) akşam burakla sen gittikten 5dk sonra çıktım işten hala kapıdan çıkamamamıştınız yetiştim size, sonra yolum değiştide döndüm.

ben hata yapıp aracıma 5mm lik yay takmıştım 1 hafta dayandım. kesinlikle 5 i günlük kullanımda tavsiye etmem :)

yok 3,5 lukla gezerim ya görüntüsü güzel oluyor, :) akşam burakla sen gittikten 5dk sonra çıktım işten hala kapıdan çıkamamamıştınız yetiştim size, sonra yolum değiştide döndüm.

wallahi hacım burağın arabayla her kasisten yan geçmek zorunda kaldık maaşallahı var sizin oranın kasis değil onlar baraj duvar :D :eek:key:

ben hata yapıp aracıma 5mm lik yay takmıştım 1 hafta dayandım. kesinlikle 5 i günlük kullanımda tavsiye etmem :)

bizim üç buçukla sürttüğümüz yerlerde 5 lik yayı düşünemiyorum; arabanın altına yatar yağını filtresini değiştirirsin zaar..

degistirme uzulursun sertliginden ben 2 sinide kullandim arkada olan fark onde cok farki yok fakat seat sport daha konforlu salinim var aracta 5 likte kutuk gibi oluyo kullandigim yaylar eibach sport line 5 mm ve seat sport 3.5 eibach

bu resim 5 lik eibach sport line ve 18 jantli halim

Uploaded with ImageShack.us

bu da seat sport 3.5 17 jantli halim fark arkada bence bir tek o da sehir halinde oturuyo

bu da 17 ler ile 5 cm lik hali

bana sahsi fikrimi sorarsan baya oynadim bu yay jantlar ile leon 1.4 tsi in hakki 17 ile seat sport yaydir 18 ile top speed 20 km oynuyor 17 ile arac daha atak bir de nitrojeni bastin mi ortalama nin biraz altinda konfor oluyo bu da yayli arac icin bence iyi sorun olursa cekinme sor kardesim cok para harcadim bu ise :) deneme tahtasi onunde duruo

Geri
Üst Alt