Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5cm Seat Sport yay aranıyor!

yener şimdilik 3.5 ile başlamayı düşünüyorum. ne kadar konfor kaybı yaşayacağım ve diğer faktörleri incelemem gerek.
yazık günah hani 300 tl şimdi vercen 75 en az sök tak,bir kaç aya kdr kesmicek seni ve 5e geçicen bi daha bunları sat,yeni 5lik al söktür taktır...... al bi 5lik eibach tak keyfine bak derim,pek konfor kaybı yaşamayacağına emin olabilirsin.

yazık günah hani 300 tl şimdi vercen 75 en az sök tak,bir kaç aya kdr kesmicek seni ve 5e geçicen bi daha bunları sat,yeni 5lik al söktür taktır...... al bi 5lik eibach tak keyfine bak derim,pek konfor kaybı yaşamayacağına emin olabilirsin.
:) ya sürtmeden korkuyorum. çünkü bir sonrdaki adım 18" olacak.

ben coil den sonra -5 eibacha geçtim ve tabiki kesmedi,preslettim onlarıda hesapla..18' kullanıyorum sürtme vs yok
:D yener sen bana taktıracaksın 5 cm. :) var mı orjinal seat sport. uygun, şöyle sağlamından. :) ısrar ettin!

:D yener sen bana taktıracaksın 5 cm. :) var mı orjinal seat sport. uygun, şöyle sağlamından. :) ısrar ettin!
tak tabi ya 10 kere iş çıkarma kendine:) bende yok maalesef ama buluruz elbet..sana her yer trabzon değilmi yoksa,bas 5 leri dewm:D

• Beğen
Reaksiyonlar: smz
Hortlatacagim konuyu ama benimde bu konuda yardiminiza ihtiyacim var. Yeni konu acip da kirlilik, cokluk yapmak istemedim. Yay taktiricam bende. 3 mu 5 mi taktirsam kararsiz kaldim? 5 te cok konfor kaybi olmadigini soyluyorlar ama babada kullaniyor arada araci. Onu da dusunmek istiyorum. Bir de Seat Sport yaylari Eibach mi uretiyor? Son olarak 5 te kapali otoparka girerken filan on tampon surtuyor mu?

2 sinide kullandim 3.5 candir diyim sana :) 5 lik ile 18 jant ta coksertlesti araba zip zip zipliyor simdi seat sport var huzur var diyim 3 tane yay degistirdim bana kulak ver once 3.5 seat sport aldim taktim kasinti tuttu sattim 5 lik aldim simdi yine seat sport aldim :) yani bence dogru yoldasin

Geri
Üst Alt