Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5cm Seat Sport yay aranıyor!

2 sinide kullandim 3.5 candir diyim sana :) 5 lik ile 18 jant ta coksertlesti araba zip zip zipliyor simdi seat sport var huzur var diyim 3 tane yay degistirdim bana kulak ver once 3.5 seat sport aldim taktim kasinti tuttu sattim 5 lik aldim simdi yine seat sport aldim :) yani bence dogru yoldasin
bu seat sport iyi güzelde ortalıkta yok servise fiyat sormadım ama eminim pahalıdır sen nerden buluosun?

Seat Sport u gecen gun service sordum 400kusur dedi Dogus Bursa. Iscilik dahil degildir tabi, onla heralde 600 700 olur. Birde sorularima cevap verebilicek bir arkadas yok mu acaba??

yani sürtme falan için bişe diyemem de seat sportları eibach üretiyor

Seat Sport u gecen gun service sordum 400kusur dedi Dogus Bursa. Iscilik dahil degildir tabi, onla heralde 600 700 olur. Birde sorularima cevap verebilicek bir arkadas yok mu acaba??

kardesim 5 lik yay da surtme oluyo 18 jant ile on davulunbazdan tepe noktasinda bir vide var onlar sokulcek yere syrtme de sadece egilip bakarsan yere bizim korumalar arkaya kadar uzaniyor onlarin 3 gen cikintilari var onlar kasislerde surtebiliyo yani plastik parcanin ucu cok sik yokuslardan duzluge cikildiginda yani otopark gibi on tamponu surtebiliyor citirdan ; kasislere girerken caprazlaman lazim yuklu ise araba tekken sorun pek olmaz . uzun yolda ise hoplama ziplama mevcut tem disinda . bunlar 18 jantla 5 lik eibach icindir egerki jant degismedn 17 ya da 16 ile 5 lik takarsan dahada yere yakinlasir arac o zaman bu saydiklarim dahada kotu olur hoplama ziplama disinda . araci tek kullanmiyorsan 5 lik takma . 3.5 seat sport oneririm niye seat sport dersen disaridaki satin alacagin 3.5 lik eibach lar siyah olan pro kit serisidir ki brz daha serttir sportline a gore ve sport line 3.5 lik diye bir yay yok disarida . ancak servisten alacagin seat sport yaylar sportline ve 3.5 tir ve uzerinde seat sport damgasi vardir garanti bozulmaz ve yaydan dogacak sorunlarda garanti kapsaminda olur aracin yayin guncel servis fiyatini bilemem ama 500 600 vardir tahminimce serviste su an takma islemi 170 tl dir ama kafan rahat olur . ve konfor inana orjinale en yakin yayda bu seat sporttur ben 2 set kullandim bu seat sporttan ilk aldigimda iste gittim sattim ve 5 lik sportline aldim sonra 17 jante gectim cok dusuktu arac brz daha kaldirp ve konfpru geri kazanmak icin 3.5 seat sporta geri donus yaptim kullen zarar yani bnm yaptigim is :) ama ne oldu denedim gordum sora sora bisi orenemedik denek gormek lazimmis :) sen kafandaki soru isaretini sor bana sana soyliim yay konusunda

son olarak seat sport yay alirken cok dikkat edin 2.0 cupra yayi da gelebiliyor bazen o zaman sorun olur on taraf arkadan daha havada duruyo gibi sorunlar olabilir o yuzden iyice bakin parca numarasina

bendede seat sport yay var konfor kaybı pek olmadı açıkcası..sadece tümseklerde daha hissedilir hopluyor :)
garanti önemli olduğu için aldım :) sonuçta dsg bu

Yeterince aydinlatici oldu bilgilerin Cenk abi, saolasin. Yanliz bu cupra ve normal sport yaylarin parca kodunu servisten mi ogrenicez? Cunku aksesuar listesinde kodu yazmiyordu.

Geri
Üst Alt