Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 yay takmayı düşünüyorum.nerden bula bilirim???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 lık 1.6 yada tsı yayı takarsanız cok fazla duser araba motor agırlıgından dolayı,3,5 takarsanız b nevze daha ıyı olur cunku motor agırlıgından zaten onu 4cm kadar dusucek normal yaylarla ama arkası daha az dusucek.Benım tavsıyem kendı arabanız ıcın olan yayın parca numarası ıle getırttırmenızdır

Motor farklılıkları konusunda yukarda yazdıgımı dıkkate alın:)

ozaman H.R diyoruz.bakalım hafta sonu takıcam nasıl oldugunu solerım...inşallah hayal ettiğim gibi olur..çünkü birşeyden soğudummu kafam yatmadımı altın olsa gözümde çöp görünüyorr..:))

Motor farklılıkları konusunda yukarda yazdıgımı dıkkate alın:)

Can tsi için ne önerirsin? Ben aracım düşsün diye uğraşmıyorum ama. 17 jant ve yay ile şuanki stock halinde kalsın istiyorum. Ne yapmalıyım sence? Sadece jant lastik ebatları ile oynayarak yaysız bir şekilde stock yüksekliğini koruyabilir miyim var mı öyle bir kombinasyon?

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama konu açmadım çok önemli olmadığı için. Elimizde bi spor yay var ama kaçlık olduğunu bilemiyoruz, takmadan kaçlık olduğunu anlayabilirmiyiz, araca takmadan ölçüleri sabitmidir mesela..

benım o konuda bır bılgım yok ama benden tavsıye kardeşim.markasını veya fonksiyonunu bılmedıgın şeyı aracına takma cunku başın ağrıya bılır

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama konu açmadım çok önemli olmadığı için. Elimizde bi spor yay var ama kaçlık olduğunu bilemiyoruz, takmadan kaçlık olduğunu anlayabilirmiyiz, araca takmadan ölçüleri sabitmidir mesela..

Cihan 3,5'luk veya 5'lik yaylarla yan yana koyarsan 3,5 mu yoksa 5 mi olduğu anlaşılır tabi elinde başka bir yay varsa

Can tsi için ne önerirsin? Ben aracım düşsün diye uğraşmıyorum ama. 17 jant ve yay ile şuanki stock halinde kalsın istiyorum. Ne yapmalıyım sence? Sadece jant lastik ebatları ile oynayarak yaysız bir şekilde stock yüksekliğini koruyabilir miyim var mı öyle bir kombinasyon?

Valla arabayı dusurmek ıstemıyosan en fazla lastık yanagını kucultursun ama o da hem konforun acısından hemde goruntu acısından guzel olmaz.35 yanaga kadar kastırsan kı bu 18-19 larda takılıyor cok abuk b goruntu olusur aynı zamanda arabanın konforunu cok etkıler.3,5 lar zaten o kadar da fazla dusurmuyor bence eibach tak hem goruntu daha guzel olur suankı halınden hemde yol tutusuna da b nevze fark ettırır

Valla arabayı dusurmek ıstemıyosan en fazla lastık yanagını kucultursun ama o da hem konforun acısından hemde goruntu acısından guzel olmaz.35 yanaga kadar kastırsan kı bu 18-19 larda takılıyor cok abuk b goruntu olusur aynı zamanda arabanın konforunu cok etkıler.3,5 lar zaten o kadar da fazla dusurmuyor bence eibach tak hem goruntu daha guzel olur suankı halınden hemde yol tutusuna da b nevze fark ettırır

ama arabamı park edemem evimin önüne değil mi ? :D kocaman kaldırımlar var ya tamponu bırakır gider insan yani o derece :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt