Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

3.5 yay takmayı düşünüyorum.nerden bula bilirim???

Konu, 'Arıyorum' kısmında emirhanapo gündüz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emirhanapo gündüz

emirhanapo gündüz SCW Üyesi

25
    0
    1
    arkadaşlar bugun aracıma 225/45/17 jant lastik taktım ama araba leylek gibi durdu herkesin tabiriyle bende alçaltmayı dusunuyorum ama yay konusunda kararsızım,acaba 3.5 mi?taksam yokssa 5 mi ve uygun fiyata nerden ala bilirim.şimdiden teşekürlerr..

2. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Abi serviste var ama fiyat pahalı dersen araştırman gerek. Bir de 17 jant 3.5 yay ben de düşünüyorum. Taktırdıktan sonra bana ne durumda olduğunu söyler misin? Ben aracın orjinal yüksekliğini bozmak istemiyorum. Yani alçalsın istemiyorum ama yükselmesin de :) Kolay gelsin.

3. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    onumuzdekı haftaıcın bır arkadasımın yanına gıdecem eger ıstersenız sızın ıcın fıyat alabılırım

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    aynen bende 3.5 tavsiye ediyorum hem konfordan da fazla ödün vermemiş olursunuz

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    5 lık 1.6 yada tsı yayı takarsanız cok fazla duser araba motor agırlıgından dolayı,3,5 takarsanız b nevze daha ıyı olur cunku motor agırlıgından zaten onu 4cm kadar dusucek normal yaylarla ama arkası daha az dusucek.Benım tavsıyem kendı arabanız ıcın olan yayın parca numarası ıle getırttırmenızdır

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    ben 5 lik taktım begenmedim 3.5 taktım iyiki takmışım..

7. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Peki benim 1.4 tsi için 17 janta 3.5 taksam yüksekliği aynı kalır mı stockla? Bizim evin önündeki otopark bildiğiniz kaldırım. Şuanki haliyle bile neredeyse sürtecek önünü o yüzden 1cm bile düşürmek istemiyorum.

8. emirhanapo gündüz

25
    0
    1
    tavsiyeleriniz için teşekür ederim..3.5 cm düşürecem yay H.R markası buldum.350 diyor ama sanırım 300 e verecek.ayrıca 3.5 düşmesi iyi olacak diye düşünüyorum ama arkalar neden istediğim gibi inmeyecek onu çozemedim başka altarnatifte düşünemiyorum..

9. emirhanapo gündüz

25
    0
    1
    çok iyi olur aslında ben H.R markası buldum ama daha ıyı marka ve fiyat düşerse neden olmasın.benım buldugum 300 tl ye vercekk:)

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    -3.5 lerde önlere göre arkalar daha az düşüyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş