Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5 Vogtland ve Sport-Up yay

Sport Up yaylar makyazjlı kasaya oluyormu bunu bilen varmı arkadaşlar amacım makyajlıya sport up yay takmak ve ya 17" yada 18" jantla kullanıcam daha önce yapan varsa bunu sport up yaylarla ilgileniyorum kadir:eek:key:

Sport Up yaylar makyazjlı kasaya oluyormu bunu bilen varmı arkadaşlar amacım makyajlıya sport up yay takmak ve ya 17" yada 18" jantla kullanıcam daha önce yapan varsa bunu sport up yaylarla ilgileniyorum kadir:eek:key:

Ula yörükoglu aynı şeyi aklımdan geçirdim senin yorumunu görünce güldüm..

Abi ben zaten sport up yaylariyla 18kullaniodum normal stylance yayiyla 18takinca oldugu gibi leylek gibi durmuyordu ama bn daha dip istedigim icin 6cm yay taktim. Makyajli kasayada birebir uyuyor zaten. Bi dusunun weriim gitsin size abi :) bkz. alttaki resim :)

Abi ben zaten sport up yaylariyla 18kullaniodum normal stylance yayiyla 18takinca oldugu gibi leylek gibi durmuyordu ama bn daha dip istedigim icin 6cm yay taktim. Makyajli kasayada birebir uyuyor zaten. Bi dusunun weriim gitsin size abi :) bkz. alttaki resim :)

Ben talibim kadir bi sorup soruşturayım nerde taktırabilirim ondan sonra pm atıcam sana

orijinal Sport-Up yayları [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuk abime satılmıştır hayrını görsün..

3,5 vogtland yay günceli...

orijinal Sport-Up yayları [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuk abime satılmıştır hayrını görsün..

3,5 vogtland yay günceli...

Geri
Üst Alt