Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5 mu yoksa 5 lik mi? spor yay

oztrkbey

Kayıtlı Üye
merhaba abilerim kardeşlerim,
2006 mk2 leonum var aracı daha alalı 3 gün oldu aldığım arkadaş yayları kestirmiş 18 arceo jant var üzerinde aracın konforunda ciddi düşüş var o yüzden bende spor yay takmak istiyorum basık olmasını çok seviyorum ama 3,5 mu yoksa 5 cm lik yay mı kararsızım eğer 5 lik ve 3.5 luk yay olan arkadaşlar varsa resim atıp yardımcı olurlarsa fikir edinirim teşekkür ederim..

Ben 5 cm eibach aldım bin pişman oldum 18 jant var çok güzel düştü ama yay ile kullanmak gercekten çok sıkıcı konfor sıfır aracı her yere sokamıyorsun altı sürtüyor her sürttügünde canın yanacak bence orjinal yaylarını al tak her türlü güzel duruyor zaten bu benim düşüncem tabiki

Ben 5 cm eibach aldım bin pişman oldum 18 jant var çok güzel düştü ama yay ile kullanmak gercekten çok sıkıcı konfor sıfır aracı her yere sokamıyorsun altı sürtüyor her sürttügünde canın yanacak bence orjinal yaylarını al tak her türlü güzel duruyor zaten bu benim düşüncem tabiki
Rica etsem bi resim var mı nasıl düştüğünü mersk ediyorum

Bende 5 cm voglang var ve çok memnunum. Spor yay takıyosun ister istemez kosforundan ödün vereceksin.
[doublepost=1464339439,1464339193][/doublepost]image.jpeg
Bende 5 cm voglang var ve çok memnunum. Spor yay takıyosun ister istemez kosforundan ödün vereceksin.

Çok düşük olsun fazla konfor aramam dersen 5 lik ama konfor olsun az basık olsun dersen 3.5 olanı almanı öneririm

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.5 takarsan düşüp düşmediğini anlayamazsin.. Tak 5 tadını çıkar, bende 5lik eibach var ama hala leylek geliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar bu yaylarda arka 5 cm ön 3.5 cm düşürülür mü bu şekilde yay satılıyor mu

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt