Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 luk mu yoksa 5 lik mi yay taktırsam

servisten almanın tek mantığı muayenede orjinal parça diye sorun çıkartmaması içindir ki muayenede adamlar orjinal mi değil mi diye bakmıyor,lastik çamurlu arası mesafeye bakıyorlar..bencede servisten almak biraz saçma , tabi başka bi özelliği var mıdır bilemiyorum

Böyle bişey var mı ya :)
Dışarıdan Leon için Eibach alınıyo 300TL'nin altına, servis Seat Sport adı altında satıyo 500TL'ye. Gidipde servisten alanların düşüncesine saygı duyuyorum yanlış anlaşılmasın :)

Dışarıda dediğin gibi 300 - 350 civarı bi fiyata satılıyo. Hazır ailem burdayken yayları'da aradan çıkartıyim cebimden sonra bide yay için ekstradan para gitmesin dedim ;) Anlıyacağın sebepsiz değil yani :)

---------- Post added at 02:48 ---------- Previous post was at 02:47 ----------

Bide yarın öbürgün amartisör de bi sıkıntı olur , tutarlar yay'ı bahane ederler uyuz olurum...

Böyle bişey var mı ya :)
Dışarıdan Leon için Eibach alınıyo 300TL'nin altına, servis Seat Sport adı altında satıyo 500TL'ye. Gidipde servisten alanların düşüncesine saygı duyuyorum yanlış anlaşılmasın :)

Ayberk 500 tl servis fiatı ucuz ben 600 tl diye duydum :)

Zaten bende ondan sordum şimdide merak ettigim bişey daha var peki dışardaki eibach yayla servisteki seat sport eibahc aynımı birebir...?

Ayberk 500 tl servis fiatı ucuz ben 600 tl diye duydum :)

Zaten bende ondan sordum şimdide merak ettigim bişey daha var peki dışardaki eibach yayla servisteki seat sport eibahc aynımı birebir...?
Aynıdır abi Eibach 2 farklı yay üretecek değil ya aynı araba için :D
Birinin üstünde Seat yazıyodur birinde yazmıyodur, onun için 2 katı para alıyo adamlar. Benim anlamadığım nası satabiliyolar..

Aynıdır abi Eibach 2 farklı yay üretecek değil ya aynı araba için :D
Birinin üstünde Seat yazıyodur birinde yazmıyodur, onun için 2 katı para alıyo adamlar. Benim anlamadığım nası satabiliyolar..

Sormamın nedeni sanki seat sportun yayını araçta daha düşük duruyor gibi geldi bana dışardan alınan eibach yayla....sonuç itibarıyla ikiside eibach'mış...

Ozan biz ailecek bindigimizde(5 kişi) yani kilolu olarak sıkıntı olur diye düşünüyorum yoksa ben ve yanımdaki koltugada +1 kişi olsam hiç problem degil......

-5 e gerek yok o zaman Engin abi 3-4 kişi binince zaten -5 gibi durur :) Bendede aynı problem var araba genelde kalabalık oluyo, 3,5 ile hiç bi problem yasamadım su ana kadar.

yayı da işçiliği de serviste yaptırmıştım zamanında bi daha olsa yine öyle yapardım..

Geri
Üst Alt