Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 eibach yay arıyorum

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
selam dostlar.yenı aracıma 3.5 eibach yay takmaya kara verdim.elinde olan varsa pm atsın hemen alayım :)

abi sport up a 3,5 az gelio diye biliorum. 1,5 cm kadar farkediomuş. bn 5lik takıcam direk:eek:key:

abi sport up a 3,5 az gelio diye biliorum. 1,5 cm kadar farkediomuş. bn 5lik takıcam direk:eek:key:

kadir alakasi yok ben hepsini denedim :) araci tek kullanmiorsan tek sofor degilsen 3.5 iyidir teksen git coil bile tak derim :) 5 te kasislerde hafif degme olabilior arka korumalarda yandan bakinca benim tavsiyem seat sport 3.5 yaydir en konforlu yaydir piyasadaki noramal 3.5 ten farki da coktur sifiri 600 700 arasi fakat cikma 300 tl civarina bulunur

o zaman sen bi tak bakalım nasıl olucak bende ona gore alayım o zaman :)

kadir alakasi yok ben hepsini denedim :) araci tek kullanmiorsan tek sofor degilsen 3.5 iyidir teksen git coil bile tak derim :) 5 te kasislerde hafif degme olabilior arka korumalarda yandan bakinca benim tavsiyem seat sport 3.5 yaydir en konforlu yaydir piyasadaki noramal 3.5 ten farki da coktur sifiri 600 700 arasi fakat cikma 300 tl civarina bulunur
cenk kardeşim konuştugumuz gibi herkes aynı şeyi soyluyor sport up için az düşer dıyolar ama ben yınede 3.5 takacam bakalım hayırlısı artık

merhaba Erkan , bende bir adet var , yaklaşık 1 ay kullandım , 450 ye almıştım , 350 diyosan sana satarım.
Olumlu olumsuz haber verirsin.

ya da boşver Erkan hocam , girmiyeyim bir daha sök tak işine :) üşendim şimdi bi :)

erkan mrb 2009 sport UP vardı biliyorsun 3,5 lik HR taktırmıştım çoğu kişi yay olduğuna inanmıyordu görsellik olarak istediğini alamazsın bence 3,5 lik taktıracağına hiç girma bu işe boşa masraf yarasın. sana şöyle tarif edeyim ben yaydan önce çamurluk ve lastik arasına 4 parmağım giriyordu yaydan sonra 3 parmak giriyor karar senin

teşekkürler gökhan bende hep bunu düşünüyordumve kafamı kucalayıp duruyordu.sport uplarda fazla düşmüyormuş ama hiç senin gibi takan birine rastlammıştım bilgi almak için.sende böyle soyluyorsan vazgeçiyorum 3.5 tan acaba 5 mi taksam bu seferde arac yerlerde dolaşmasın :confused:

teşekkürler gökhan bende hep bunu düşünüyordumve kafamı kucalayıp duruyordu.sport uplarda fazla düşmüyormuş ama hiç senin gibi takan birine rastlammıştım bilgi almak için.sende böyle soyluyorsan vazgeçiyorum 3.5 tan acaba 5 mi taksam bu seferde arac yerlerde dolaşmasın :confused:

abi kesinlikle 5 takmalısın sport up a. takan birisine bizzat şahidim abi 3lük gibi düşüyor

bence 5 lik takıldığında gayet güzel olacaktır. 5 lik takılı sport up olan üyemiz varmı bilmiyorum ama 3,5 lik yayın düşüşüne göre 5 lik takıldığındada çamurluk ve lastik aralığı 1 parmak girecek kadar kalacaktır. bence buda ideal bir düşüştür. hem taktıracağın yerle konuş ve isteklerini belirt istediğinden fazla düşüş olursa takozla halledebiliyorlar ve istediğin seviyeye ayarlanıyor

Geri
Üst Alt