Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

3.5 eibach yay arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında erkani tarafından paylaşıldı.

1. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    selam dostlar.yenı aracıma 3.5 eibach yay takmaya kara verdim.elinde olan varsa pm atsın hemen alayım :)

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    abi sport up a 3,5 az gelio diye biliorum. 1,5 cm kadar farkediomuş. bn 5lik takıcam direk:eek:key:

Bunu beğendi. erkani bunu beğendi.
  3. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    kadir alakasi yok ben hepsini denedim :) araci tek kullanmiorsan tek sofor degilsen 3.5 iyidir teksen git coil bile tak derim :) 5 te kasislerde hafif degme olabilior arka korumalarda yandan bakinca benim tavsiyem seat sport 3.5 yaydir en konforlu yaydir piyasadaki noramal 3.5 ten farki da coktur sifiri 600 700 arasi fakat cikma 300 tl civarina bulunur

4. erkani

2.190
    476
    0
    o zaman sen bi tak bakalım nasıl olucak bende ona gore alayım o zaman :)

cenk kardeşim konuştugumuz gibi herkes aynı şeyi soyluyor sport up için az düşer dıyolar ama ben yınede 3.5 takacam bakalım hayırlısı artık

5. WİNNER

WİNNER SCW Üyesi

52
    3
    8
    merhaba Erkan , bende bir adet var , yaklaşık 1 ay kullandım , 450 ye almıştım , 350 diyosan sana satarım.
    Olumlu olumsuz haber verirsin.

6. WİNNER

WİNNER SCW Üyesi

52
    3
    8
    ya da boşver Erkan hocam , girmiyeyim bir daha sök tak işine :) üşendim şimdi bi :)

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    erkan mrb 2009 sport UP vardı biliyorsun 3,5 lik HR taktırmıştım çoğu kişi yay olduğuna inanmıyordu görsellik olarak istediğini alamazsın bence 3,5 lik taktıracağına hiç girma bu işe boşa masraf yarasın. sana şöyle tarif edeyim ben yaydan önce çamurluk ve lastik arasına 4 parmağım giriyordu yaydan sonra 3 parmak giriyor karar senin

8. erkani

2.190
    476
    0
    teşekkürler gökhan bende hep bunu düşünüyordumve kafamı kucalayıp duruyordu.sport uplarda fazla düşmüyormuş ama hiç senin gibi takan birine rastlammıştım bilgi almak için.sende böyle soyluyorsan vazgeçiyorum 3.5 tan acaba 5 mi taksam bu seferde arac yerlerde dolaşmasın :confused:

9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    abi kesinlikle 5 takmalısın sport up a. takan birisine bizzat şahidim abi 3lük gibi düşüyor

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence 5 lik takıldığında gayet güzel olacaktır. 5 lik takılı sport up olan üyemiz varmı bilmiyorum ama 3,5 lik yayın düşüşüne göre 5 lik takıldığındada çamurluk ve lastik aralığı 1 parmak girecek kadar kalacaktır. bence buda ideal bir düşüştür. hem taktıracağın yerle konuş ve isteklerini belirt istediğinden fazla düşüş olursa takozla halledebiliyorlar ve istediğin seviyeye ayarlanıyor

Sayfayı Paylaş