Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 &4 & 5 lik yay yardım

alcolichareturns

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben aracıma yay taktırmak istiyorum kararsız kaldım (orj . sport up jant mevcut) sizce hangi yay bana sorun cıkarmaz ve sorun yaşayanlar varsa yardım edebılırlermı.

Bende 3.5 war çok memnunum ne çok alcak ne çok yüksek. 5 bence çok alcak, ama göze daha hoş gelir.

daha once mılyonlarca kez acılan bır konu ve her nekadar genel 50mm den yana olsada her taktıran once 35mm takıyor sonra bızım lafaımıza gelıp 50 mm e donuyor.bence dırek 50mm al ıstedıgın gıbı olsun cunku 35mm gercekten hıc bısı farketmıyo.harcadıgın paraya yazık oluyo.

4 yada 5 ıyıdır 3,5 ısın taktım deme kısmı sadece benım gozumde

daha once mılyonlarca kez acılan bır konu ve her nekadar genel 50mm den yana olsada her taktıran once 35mm takıyor sonra bızım lafaımıza gelıp 50 mm e donuyor.bence dırek 50mm al ıstedıgın gıbı olsun cunku 35mm gercekten hıc bısı farketmıyo.harcadıgın paraya yazık oluyo.

ustunde orj jant oldugundan altını vurma korkusu var?

ben 40 mm ılk defa duydum walla bıldıgım markalarda genelde 50 ve 35 mm oalrak var.senın taktırcagın ne marka?

Geri
Üst Alt