Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.18ci

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Su siralar 3.18 ci cabrio hastaligi basladi diger aracimizi verip(Tiguan) golfu ortak araba yaparak kendime 3.18 dusunuyorum birtane buldum 2004 model 80000 orjinal sadece bir parca lokal boya var 54 bin tl istiyorlar sizce nasildir yakit tuketimi asiri olurmu aklima girdigi gunden beri golfe bisey yapmakta gelmiyor icimden sizin fikirleriniz nelerdir?

Sen bmw almadan rahat durmıyacaksın anlaşıldı :D Ee al artık bence :D

aynı hastalık şu ara bende de var...sokağımızdaki bir bayanın aracı var...kartımı sıkıştırıp ona yeni bir BMW verip aracını almayı planlıyorum =)

BMW yi alan yakıtı düşünmemelidir bence Dou.. :)

knka bende bı ara sarmıstım hatırlıyosn :D efsanedır :)

çok güzel bi araç görünüm olarak güç olarak nasıldır bilemiyorum seçim senin kardeşim tatmin eder beni dersen al gitsin.... ama ben olsam highline golf6yı kimseye bırakmazdım güzelce yapardım....

Daha once E46 320 coupe kullanmis biri olarak eger performans istiyorsan en az 325 veya ustu olmali. Cunku 320ci nin bile performansi cok kotuydu.

Ayrica 4 silindir olmasi yakit olarak biraz avantaj saglayabilir ancak o kaputun altindan gelen sesin zevkini 6 silindir motorda oldugu gibi duyulmayacak maalesef.

Son olarakta bez tente maalesef ki ozellikle uzun yolda rahatsiz edecek kadar ses yapiyor ruzgar sesinden..

Hep olumsuz seyler soylemis gibi oldum ama kullanan birisi olarak nacizane tavsiyemdir. Ben ayda ortalama 3500km yol yaptigim icin doyamadan dizele gecmek zorunda kalmistim simdi tekrar E46 alcak olsam o paralara ya 330cd alirdim 320cd degil ama cunku turbolari sorunlu oldugunu bilmeyen kalmadi yada 325-328-330ci uclusunden birini tercih ederdim

hard top olanını bulursan çok keyifli bide dizel olanı..
olmadı tüp takarsın

Geri
Üst Alt