Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 ocak - 30 ocak 2011 safranbolu gezisi konaklamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Her Zaman Tekim Be Kanka Bu da benim kaderim :D

3 kişi tek veya 2 kişi eşli olmak üzere 1 odamız daha boştur

kesın gelıyorum cumartesı sabah ucagı ıle ordayım pazartesı sabh 9 ucagı ıle donuyorum aldım bıletlerı.

hangı havaalanı?

kanka cumartesı sabah 8 ucagı ama alıcak kız arkadasım benı cumartesı aksam sızle bulusalım ben anadolu yakasında olucam zaten arasırız.pazartesı gunu de sabah 9.50 ucagı sabıha gokcen den ankaraya.tek sorun pazar aksam kalıcakk yer oda sanırım kıwancla kalcaz:D ama tam konusmadık artık olmadı arabada falan yatarımD:

kanka cumartesı sabah 8 ucagı ama alıcak kız arkadasım benı cumartesı aksam sızle bulusalım ben anadolu yakasında olucam zaten arasırız.pazartesı gunu de sabah 9.50 ucagı sabıha gokcen den ankaraya.tek sorun pazar aksam kalıcakk yer oda sanırım kıwancla kalcaz:D ama tam konusmadık artık olmadı arabada falan yatarımD:

yer sorunu yok olm kalcak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt