Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 ocak - 30 ocak 2011 safranbolu gezisi konaklamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel olur valla ogün :)
mayonezde gelcekmiş :p

yapılacak planlara birkaç şey daha ekleriz. burda 30 yıllık safranbolulu var:hosgeldin::hosgeldin:

yapılacak planlara birkaç şey daha ekleriz. burda 30 yıllık safranbolulu var:hosgeldin::hosgeldin:

sen bize rehberlik edersin o zaman bide orada golf arabalarıyla gezmiştik biz sen 12/30 gibi hepimizi gezdirebilecek şekilde rehberlerle konuşup ayarlama yapabilirsen iyi olur çünkü 2/3 adet araba vardı
mesela 12:30 gibi kimseyi almasınlar sırf bizim grubu alsınlar falan ..bide hamam fiyatı ve detayları hakkında bilgi de alabilirmisin bayanlara ayrı bir yer var mı ne kadar diye bizi 45 dak,la gezd,rd,ler ama sanırım daha kapsamlı müzeler falan da var

Kesinkikle katılıyorum :) ben daha önce gitmemiştim safranboluya gitmişken :) görmek bilgilenmek lazım :D tabi fotoğraf çekmek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt