Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 nisan scw cuma buluşması detaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet herkes sağolsun özellikle o karşıya geçerkenki köprü olayımız tünel olayımız ayrı bir güzeldi HASAN ABİ , BARIŞ ABİ , CEZMİ ABİ , ATA ABİ , ENGİN ABİ , SERKAN ABİ , YEKTA ABİ MANGAL İYİYDİ :D ERHAN KARDEŞİM hepimizin BTM iyiydi :) gene yapmak üzere tabiki beer pointte çok güzeldi İYİYİZ SCW :D:D:D

Ailevi nedenlerden dolayı katılamadım aranıza ama inş. bu haftaki maçtaki hepinizle tanışmak istiyorum :)

evet herkes sağolsun özellikle o karşıya geçerkenki köprü olayımız tünel olayımız ayrı bir güzeldi HASAN ABİ , BARIŞ ABİ , CEZMİ ABİ , ATA ABİ , ENGİN ABİ , SERKAN ABİ , YEKTA ABİ MANGAL İYİYDİ :D ERHAN KARDEŞİM hepimizin BTM iyiydi :) gene yapmak üzere tabiki beer pointte çok güzeldi İYİYİZ SCW :D:D:D

:D çok güzel organizasyonlardan birini daha geride bıraktık beer point eğlenceli ve sıcak muhabbet :D sonrasında btm çok keyifliydi mangalda yekta abi eline sağlık emeği geçen herkese çok teşekkür ederim nice buluşmalara diorum.hakan kardeşim,erkan abi enes abi tanıştığıma çok memnun oldum tekrardan :D

Çok güzel bir organizasyon daha başarı ile tamamlandı, sonrası BTM ayrı bir güzellik kattı olaya, herkezin eline emeğine sağlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt