Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Nisan Buluşma Fotoğraflarları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
scw beşiktaşta trafiği nasıl kilitler resimli :)

o an halen gözlerimin önünde.. bi anda tüm arabaların U dönüşü yapıpta geri dönüşü süperdi :D ne karmaşaydı ya.... puhaha ışıklarda bekleyen bütün milletin ağzı açık şaşkınlıkla bize baktıkları an olay budur dedim yani :D

benim açımdan sıkıntı yok.. no plaka no problem :D

kaan senin o düşüncene hastayım zaten... bencede no plaka no problem puhaha

ya ahahahahaha komedi yha scw farkını barbaros tada gösterdi :D ben çağlar abi sellektör yaptı sola sinyal verdi albeamla hemen sıyrıldım aradan döndüm bizden sonra barbarosu karıştırmışsınız helal valla keşke bende dönmeseydim beraber karıştırırdık :D:D:D

ya ahahahahaha komedi yha scw farkını barbaros tada gösterdi :D ben çağlar abi sellektör yaptı sola sinyal verdi albeamla hemen sıyrıldım aradan döndüm bizden sonra barbarosu karıştırmışsınız helal valla keşke bende dönmeseydim beraber karıştırırdık :D:D:D

Barboros biraz karışıktır hele gece ışıklardan yolunu bile kaybedebilirsin :D:D

Ben demiştim soldan giricez diyee tam o sırada herkes döndü terse :) polis geliyor kapatın diyee bağırıyordu en son Barış :D

valla plakası olan olmayan herkesi scw stickerı varken bu siteden bulur polis:)

çok güzel ama bensiz bir akşam cıııkkss olmamış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt