Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Nisan Buluşma Fotoğraflarları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maalesef kavacıktan fsm' ye çıkış... Yani aynı nokta :))) Camlar filmli, 140 lira :D:D:D ama 15 gün içinde ödeyince indirim yapıyorlarmış... Hakanıma geçmiş olsun ... HAHAHA :))))

Maalesef kavacıktan fsm' ye çıkış... Yani aynı nokta :))) Camlar filmli, 140 lira :D:D:D ama 15 gün içinde ödeyince indirim yapıyorlarmış... Hakanıma geçmiş olsun ... HAHAHA :))))

hadi yhaaa üzüldüm :D geçmiş olsun hakanım biran önce öde indirimden yararlan :D bu arada hakan nerde görünmüyo forumda

hadi yhaaa üzüldüm :D geçmiş olsun hakanım biran önce öde indirimden yararlan :D bu arada hakan nerde görünmüyo forumda

ulan ibrahim ben sana yapardım derdim bişeyde :D:D:D neyse artık olsun kardeşlerim için 140 lira nedirki yaz memurrrrrrrr :D sende mürekkep biter bende para bitmez yardır :D erhanım burlardayımda 2 gündür giremiyodum işlerden dolayı sıkıntı yani ama gerçekten gece çok güzeldi bütün herkese özellikle btm ye teşekkürler diliyorum :D:D:D

Kralsınız. Adamsınız. Harbiden hızlısınız baylar ... :D :)))

güzel bir organizasyon olmuş, bir türlü nasip olmadı daha katılmak ama inş. bigün bende olurum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt