Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Nisan Buluşma Fotoğraflarları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bir akşamdı..Herkese teşekkürler :)

Allah Muhabbetinizi Arttırsın en yakın zamanda böyle bi etkinlikle aranızda olmak dileğiyle...

Güzel akşamdı gelen herkesin ayağına sağlık,devamında her zamanki gibi bizi kavacık sapağından içeri sokan sevgili Barışada sevgilerimi iletiyorum:D

Çok güzel bir akşamdı gelen herkese teşekkürler. Gökhan abiyle buluşulacak mekan diye başka bir mekanda gelecek olanları beklemekte ayrı güzellikti :D

Evet kesinlikle güzel bir akşamdı ve yok ben araba kullanacağım içmeyeyim düsturunun faydasını bir kez daha gördüm,:eek:key: Kavacıktan FSM dönüşünü yaptım saat 03:00 arkadaşlar gel şöyle sağa dediler, benden sonraki arabayı da kenara çekine hadi toplanıyoruz oldular ama arada tüm çabama rağmen üflettirdiler ve sonuç 48 promil, :D Memur arkadaş önce ehliyetinizi alıyoruz beyefendi deyince aklım oynadı :rolleyes: ama 48 promili görünce yüreğim serinledi vallahi...:D

Evet kesinlikle güzel bir akşamdı ve yok ben araba kullanacağım içmeyeyim düsturunun faydasını bir kez daha gördüm,:eek:key: Kavacıktan FSM dönüşünü yaptım saat 03:00 arkadaşlar gel şöyle sağa dediler, benden sonraki arabayı da kenara çekine hadi toplanıyoruz oldular ama arada tüm çabama rağmen üflettirdiler ve sonuç 48 promil, :D Memur arkadaş önce ehliyetinizi alıyoruz beyefendi deyince aklım oynadı :rolleyes: ama 48 promili görünce yüreğim serinledi vallahi...:D

seninle konuştuğumuz gibi bir 50'lik yeter abi.. fazlasına gerek yok :))))))) geçmiş olsun.... :D

walla seni bilmem ama ben ehliyetsiz yine dolanırım gibime geliyo abi :D yoksa 6 ay boyunca araba bana bakacak ben arabaya ama binip gidemeyecem... satarım valla :D

dscf3261i.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt