Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Mayıs-1 Haziran SCW geleneksel yaza merhaba organizasyonu..

SeatClubWorld

Administrator
Artık gelenekselleşen yaza merhaba organizasyonunu yukarıda belirttigmiz tarihlerde Assos kadırga koyu Dove Hotelde yapıyoruz..3 gece 4 gün planlanan organizasyonda ister paket katılım ister günlük katılımda yapabilirsiniz..Ortalama fiyatların 100 tl civarı olacagı organizasyonda herşey dahil konsept ayarlanacaktır..

Assos | Assos Dove Hotel | Assos Otelleri | Assos Hotel | Assos Otel | Assos Dove Hotel Resort & Spa | Assos Kadırga Koyunda Gizli Cennet Assos Otel Rezervasyon :+90(286)721 74 44

Katılım fiyatını bu hafta içi netleştirip katılımcılar belirlecegimiz günde belli miktar para yatıracaktır(Kapora olarak)

Organizasyon ayrıntıları için

https://www.facebook.com/events/604985522890048/

Katılımcılar bu konuda isimlerini belirtebilir,daha sonra ayrı bir katılım listesi hazırlayacagız..

1)Lejyoner+Şengül+Eda Naz
2)Barış+Selda
3)Cezmi abi,Filiz Abla,Can..
4)Özkan+Dilek+Eylül+Rüya
5).......

Devam..

2)Barış+Selda
4)Özkan+Dilek+Eylül+Rüya
5)İbrahim+Gülay+Elisa
6)Digiersoy+1

Yine çok üzülüyorum katılamıyorum diye. Şöyle bol zaman geçire bileceğimiz organizasyonlara katılamıyorum ya moral sıfırın altında kalıyo

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis

2)Barış+Selda
4)Özkan+Dilek+Eylül+Rüya
5)İbrahim+Gülay+Elisa
6)Digiersoy+1

7)Kıvanç+Ayfer
8)Deniz+tuğba
9)Murat Kireç+Sevil
10)Yekta+Dilek