Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Ekim Cumhuriyet bayramı törenleri iptal edildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben CUMHURİYET çocuğuyum benimle aynı düşünen dostlarım yarın akşam çıkar kendi başınada olsa heryerde kutlar bayramını,illa birisinin başı çekmesi gerekmez..diğer çocuklar düşünsün.

+ Siteyi yeniledim şimdi ve kutlama mesajını gördüm elinize sağlık!..

alıntı...
Deprem vergisi yola gitti, yol vergisi uçağa, uçak vergisi dağa, dağ...

ne alakası olduğunu soranlarada iptal sebebi ve deprem

Cumhuriyet bayramı parti değildir!
Geçit töreni karnaval yürüyüşü değildir!
Kurtuluş savaşında,teröre karşı savaşırken,yada depremde; bu ülkenin, bu milletin ferdi olarak kaybettiğimiz her canımız için saygı duruşudur..
Bunun iptalinin bir açıklaması yoktur!
TÜM HALKIMIZIN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN...

ben yıllardan beri her 29 ekimde boğazda kutlardım havai fişek gösterisi yürüyüş falan siteye girdim gözlerime inanamadım.

Bunlar temelli alikıran baş kesen gibi ne bu temelli ya yeminle 1 senedir bugünü bekliyorduk eşimle yine gelicem nan istanbula 29 ekim kutlamalarına.

10 kasımdada anma töreni yapmaz bunlar ağzına okudumu humeynici örümcekler ama 3 ayların

gelişini kutlayacaklar feshanede bu nasıl olacak ALLAH HEPSİNİN LAYIĞINI VERSİN

yarın 19.00'da boyner onunde olucam elbet benım gıbı baya ınsan olucak beklerız.Bazıları ısteklerıne ulasamıcak.

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt