Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Ekim Cumhuriyet bayramı törenleri iptal edildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

effect1903

Kayıtlı Üye
Van da meydana gelen deprem nedeniyle Cumhuriyet Bayramı törenleri iptal edilmiş arkadaşlar, fazla yorumda bulunmayacağım ama bence doğru bir karar değil bu.. Hepimiz çok üzüldük tabi ki ama Cumhuriyet bayramı bir eğlence, eğlenme değil zaten.. En başta bir anma ve saygı töreni.. İptal edilmesini ben kendi adıma doğru bulmadım..

bu sene deprem bahane, seneye bakanların birinin yakınını kaybetmesi ile bahane.... Cumhuriyeti de unutturacaklar mı? Cumhuriyeti kazanmak için kaç tane şehit verdik, ne kadar kan akıttık, çok mu sevindik bu kadar şehide ve düşman taraftaki ölen insanlara da her sene bayram ediyoruz? Amaç bu vatan için akıtılan her damla kana, canını bu vatan uğruna feda edenlere gösterilen minnet borcudur, saygıdır, emanete ihanet etmememizin sahip çıkmamızın en gösterişli kanıtlarıdır Cumhuriyet Bayramı. Madem iptal edecek kadar yüreklisin, niye tatil yapıyorsun? Hani daha alacak çok yol vardı?

tamamen saçma bir karar. her yıl daha coşkuyla kutlanmasını isterdim. bu sene kutlamalarda Van ve şehitlerimize ayrıca özen göstererek hüznü paylaşmamız gerekiyor.

bence, son olaydaki 24, ondan önceki sayısız şehitlerimiz için, bizi arkadan vuran "kahpe"lerin göZlerine sokarcasına Türk bayraklarını sallamamız gerekiyordu..Hoş, iptal edilmesi beni bağlamaz, evime bayrağımı da astım,yarın tura da çıkarım..

Hayatımda duydugum en buyuk sacmalık bu ,99 depremınde 5 tane van yıkıldı belkıde olen ınsanın haddı hesabı yoktu herhangı bır sey ıptal edılmısmıydı o sene ?

istedikleri kadar iptal etsinler biz kendi çapımızda gene kutlar gene bu günü unutturmayız... Türkiye bu günlere kolay gelmedi kaybedilen her asker her insan zaten bunun için değilmiydi???

Ben de az önce gazeteden okudum, hayret verici bir ulusun şanlı bayrağını şanlı bir günde daha da çoşku ile dalgalandıracağı bu bayram malesef iptal edilmiş.Bu karar tamamen yanlış ve gereksiz!Bu bir eğlence değil, TÜRKİYE'nin CUMHURİYET'inin ilan günüdür!YAZIKLAR OLSUN!

BAYRAĞIMI BEN GEÇEN HAFTA ŞEHİT VERİLDİĞİNDE ASTIM UZUNCA BİR SÜRE İNDİRMEYECEĞİM!

Yapılan törenlerde Anıtkabir e çelenk konulacak bağdat caddesinde fener alayı geçiş i yapılacakmış ve şehitler anılacakmış yani tören olarak askeri yürüyüşler yapılmayacak boğazda hersene gördüğümüz havaifişek gösterileri yapılmıyacakmış şimdi haberlerde içeriği anlatıldı... Bu Ülkede Cumhuriyeti Bize Unutturacak Hiçbir Merci Tanımıyorum ve Böyle Bir Emelleri olduğunu düşünmek bile istemiyorum... zaten siyasetten tiksinir oldum...

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
her ne kadar ıptal etselerde 29 Ekim benim doğum gunum bu günü es geçmem imkazsız:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt