Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

28.12.2012 SCW Feshane buluşma fotoğrafları..

daha fotoğraf yok mu yafs mertkan çekiodu paso bu kadar mı olmuş ?

Çok güzel bir akşam geçirmişsiniz maalesef katılamadım, bundan sonraki buluşmaları kaçırmak bile istemiyorum artık içim gitti orada olamadım :(

Katılan herkezin ayağına sağlık

Ben benzin almaya gittim,o arada ne aksiyon oldu? Polis sizin otoparkdan çıkışı engelledi galiba.

Bu arada resimleri yüklüyorum.30 dk'ya sitede :D

Ben benzin almaya gittim,o arada ne aksiyon oldu? Polis sizin otoparkdan çıkışı engelledi galiba.

Bu arada resimleri yüklüyorum.30 dk'ya sitede :D

PoLis arabalara hasta oldu o yüzden inceledi hepsini bırakmama degil..puhahapuhaha
Aksiyon e-5 e çıktıktan sonra halic köprüsünü çıktık once ben bir polis çevirmesine girdim üfle dedi dibine kadar üfledim yüksek promil çay çıktı hadi len dedi gönderdi puhahapuhaha sonra Ali abi arkadan milleti bir makasladi millet coştu sag sol derken bir tane Megane 3 kafa tutunca film koptu kardesim:))

Geri
Üst Alt