28.06.2013 Cuma buluşması fotoğrafları.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

28.06.2013 Cuma buluşması fotoğrafları..

Lejyoner

Administrator
Şarj sıkıntım olduğu için çok fotoğraf alamadık ama gelen tüm arkadaşlarımızın ayaklarına sağlık,yeni katılan arkadaşlarımızada teşekkürler..Gecenin yıldızı [MENTION=21454]olcay[/MENTION] dı:D

Reis

Kayıtlı Üye
Günaydın arkadaşlar..
Açıkcası dün akşam aranıza ilk defa katılacağım için yarım saat takılıp ve tanışıp dönerim diye tahmin ediyordum. Fakat ortamın sıcaklığı, herkesin bir aile ortamı oluşturmuş olması, yeni katılan kişiye yabancı muamelesi yapılmaması çok hoşuma gitti. Doğruyu söylemek gerekirse vaktin nasıl geçtiğinide anlamadım. Dün gece gelen arkadaşlara oluşturdukları o güzel muhabbete benide dahil ettikleri için ben çok teşşekkür ederim. Bundan sonraki organizasyonlarda inşallah bende her zaman yer almaya çalışacağım, listeye benide ekleyebilirsiniz.
İyi hafta sonları, Saygılar...

Absolut

Kayıtlı Üye
[MENTION=25646]34 VM 5106[/MENTION] yılların beyrancisi İbo biz senin sıcaklığına karşılık verdik kardesim o senin kendi güzelliğin kendi adıma bende seni tanımayan memnun oldum umarım her daim aramızda olursun. Saygilar

Üst Alt