2700km de ilk hız denemem... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2700km de ilk hız denemem...

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
[MENTION=2868]Leonm@nia[/MENTION] abim 6 dakikada benzin gostergesini iki çubuk indirdin tebrik ederim.
Kazasiz belasiz inşallah

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

memet_one

VİP Üye
Administrator
Abi keski anlık yakıtı değilde hız ölçeri acsaydin tadından yenmez di cebine sağlık diyorum

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
@Leonm@nia abim 6 dakikada benzin gostergesini iki çubuk indirdin tebrik ederim.
Kazasiz belasiz inşallah

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E
Abi keski anlık yakıtı değilde hız ölçeri acsaydin tadından yenmez di cebine sağlık diyorum
Kendi kendimi gaza getirdim o gece... verdim dumanı... o zamanlar daha temkinli gidiyordum... asıl anlık göstergeyi bu aralar görün... izmir de çevre yolunda 215 yaptı araba... acayip bişey bu alet ya... çok güzel gidiyo... fena açıldı alet... yanımda annem olduğu için video çekemedim... kalbine inmesin diye... :şoför

focus

Kayıtlı Üye
Ne güzel hızlar böyle, bizim tdi araçlar maalesef hız limitörü nedeniyle 199 un üstünü görmüyor.

schumi

Kayıtlı Üye
Bu kadar hız gece çok sakat. Allah korusun yandan karanlıktan aniden önüne bir şey çıksa sonu çok kötü olur.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bu kadar hız gece çok sakat. Allah korusun yandan karanlıktan aniden önüne bir şey çıksa sonu çok kötü olur.
Çok haklısın kardeşim... Çok riskli ama ayağına söz geçiremiyor insan bu arabada...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt