Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2700km de ilk hız denemem...

[MENTION=2868]Leonm@nia[/MENTION] abim 6 dakikada benzin gostergesini iki çubuk indirdin tebrik ederim.
Kazasiz belasiz inşallah

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Abi keski anlık yakıtı değilde hız ölçeri acsaydin tadından yenmez di cebine sağlık diyorum

@Leonm@nia abim 6 dakikada benzin gostergesini iki çubuk indirdin tebrik ederim.
Kazasiz belasiz inşallah

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Abi keski anlık yakıtı değilde hız ölçeri acsaydin tadından yenmez di cebine sağlık diyorum

Kendi kendimi gaza getirdim o gece... verdim dumanı... o zamanlar daha temkinli gidiyordum... asıl anlık göstergeyi bu aralar görün... izmir de çevre yolunda 215 yaptı araba... acayip bişey bu alet ya... çok güzel gidiyo... fena açıldı alet... yanımda annem olduğu için video çekemedim... kalbine inmesin diye... :şoför

Ne güzel hızlar böyle, bizim tdi araçlar maalesef hız limitörü nedeniyle 199 un üstünü görmüyor.

Bu kadar hız gece çok sakat. Allah korusun yandan karanlıktan aniden önüne bir şey çıksa sonu çok kötü olur.

Bu kadar hız gece çok sakat. Allah korusun yandan karanlıktan aniden önüne bir şey çıksa sonu çok kötü olur.

Çok haklısın kardeşim... Çok riskli ama ayağına söz geçiremiyor insan bu arabada...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt