Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU 27.05.2016 avrupa yakası go-kart organizasyonu❗️❗️❗️

Uğraşmayın benim kankimle Seço boşwer onları kanka biz Gönül'lerin birinciyisiz

yenibosnada karting de araçların tur zamanları kaç tur attığı falan döküm çıkarıyo bilgisayardan :) tartışmata mahal yok :)bayraktan sonra finish e kimin geldiğinin önemi yok ;)

seatclubworld

yenibosnada karting de araçların tur zamanları kaç tur attığı falan döküm çıkarıyo bilgisayardan :) tartışmata mahal yok :)bayraktan sonra finish e kimin geldiğinin önemi yok ;)

seatclubworld
Abi rovansini yapalimm

Sent from my iPhone using Tapatalk

seatclubworld

orda hızı kapatıyorlar canları sıkıldığı zaman :)

ama bi matematik yaparsak eğer;
ben finish e geldiğimde önümdeki iki kişi başlarken önümde olan iki kişi değildi :) pist tede tanımdan geçsn bi ahmet vardı onuda 4-5 turda geçebildim :) ahmetle o 4 tur sırasında bi kaç kişi geçtik ahmet ten ayrıldıktan sonrada bikaç kişi geçtim :)

seatclubworld

ama bi matematik yaparsak eğer;
ben finish e geldiğimde önümdeki iki kişi başlarken önümde olan iki kişi değildi :) pist tede tanımdan geçsn bi ahmet vardı onuda 4-5 turda geçebildim :) ahmetle o 4 tur sırasında bi kaç kişi geçtik ahmet ten ayrıldıktan sonrada bikaç kişi geçtim :)

seatclubworld

bu sıralama uzar gider bence bunun rovanşı olmalı :)

Geri
Üst Alt