Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

26.12.2010 SCW ile FCT nin maçından kareler ve yorumlar

yenseydik daha keyifli bi akşam olacaktı yinede çok keyifliydi

Arkadaşlar emeği ve ilglisi geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim. Lakin bazı konular abartılmış gibi duruyor, 2 haftadır ford forumda adam toplayacaz diye göbeğimiz çatladı ve 11 kişi üzerinden 9 kişi toplayabildik.

5 kişi veya 6 kişi fordçu gerisi dışardan toplama diye bir şey yoktur. Nasılsa geçen aynı sahada oynadığımız maçta adam eksikliğinden ötürü takviye adam getirdiysek aynen bu şekildedir.Mühim olan dostluğun kardeşliğin kazanması.

Arkadaşlar emeği ve ilglisi geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim. Lakin bazı konular abartılmış gibi duruyor, 2 haftadır ford forumda adam toplayacaz diye göbeğimiz çatladı ve 11 kişi üzerinden 9 kişi toplayabildik.

5 kişi veya 6 kişi fordçu gerisi dışardan toplama diye bir şey yoktur. Nasılsa geçen aynı sahada oynadığımız maçta adam eksikliğinden ötürü takviye adam getirdiysek aynen bu şekildedir.Mühim olan dostluğun kardeşliğin kazanması.

ben sana tepkimi sahada verdim abi
daha fazla bu konuyu uzatmak istemiyorum..

Engin abinin fotolar süper.. :D :D

ben olmadıgım için yenildiniz :D ford club tr çok teşekkür ediyorum şahsım adıma bu dostlukları gösterdikleri için..

Geri
Üst Alt