Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2500 Km uzun yol Tecrubesi

2. Konuyla alakalı başıma geleni yazayım,

aracınız Stylance ama arka frenler kampana değil mi?

Hiç el freni ile döndüğünüz oldu mu? Ya da dalgınlıkla viraja sert girip arkayı az da olsa esnettiğiniz/savurduğunuz?

Arka kampana fren merkezlerine baktırın. Hortumlarda kaçak yoksa fren merkezleri sıkıntı çıkarabiliyor, ibiza 6k2 tecrübeyle sabit.

Ayrıca böyle bir işlem yaptırınca muhakkak fren testine sokun aracı. Tamiratı yaptırıyorsunuz, 8 ay sonra muayene arka frenden sizi bırakınca "ya niye kontrol ettirmedim ki sanki" diyorsunuz ;)
lamba diyince bende yazayım geçende avm otoparkında el freni çektim döndüm benimde ABS lambası yandı stop edip tekrar çalıştırdım lamba söndü..

Konuyla alakalı başıma geleni yazayım,

aracınız Stylance ama arka frenler kampana değil mi?

Hiç el freni ile döndüğünüz oldu mu? Ya da dalgınlıkla viraja sert girip arkayı az da olsa esnettiğiniz/savurduğunuz?

Arka kampana fren merkezlerine baktırın. Hortumlarda kaçak yoksa fren merkezleri sıkıntı çıkarabiliyor, ibiza 6k2 tecrübeyle sabit.

Ayrıca böyle bir işlem yaptırınca muhakkak fren testine sokun aracı. Tamiratı yaptırıyorsunuz, 8 ay sonra muayene arka frenden sizi bırakınca "ya niye kontrol ettirmedim ki sanki" diyorsunuz ;)

Aynen Öyle müdür arka kampana fren merkezi param parça olmuş .çıkmasını aldım 350 TL
şimdi iyi durumu ama nerden bilecen arka kampanın balatanın az kalmıs oldugunu

Hadi ya :( Geçmiş olsun. Fren merkezi ibiza için 95 TL idi. Bilginize.

Geri
Üst Alt