Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

25 Dizayn Felaketi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Arkadaşlar geçen haftaki Autoshow da dünyanın -göreceli de olsa- en çirkin otomobilleri başlığı altında şunlara yer verilmiş. Listede Mk3 Toledo da var. Sadece onun karşısında ne yazdıgını yazdım.

25. Maybach 57/62
24. Ford Grand C-Max
23. Nissan Juke
22. BMW M3 Compact
21. Cadillac Seville
20. Zastava Yugo
19. Peugeot 308 CC
18. Renault Kangoo

17. Seat Toledo: Seat'ın eski tekdüze tasarımlarından uzaklaşılırken oluşmuş habis bir ur: Kamburu çıkmış bir Leon veya Altea'yı andırıyor. Neyse ki artık dizaynın başında Luc Donckerwolke var

16. Rolls Royce Camargue
15. Bufori Geneva
14. Mercedes Vaneo
13. Citroen Oldcit Club
12. Fiat Palio
11. Chrysler PT Cruiser
10. Citroen XSara Picasso
09. Suzuki X-90
08. Ford ****rpio
07. Mitsubish Colt CZC
06. Mercedes R Serisi
05. Tango T 600
04. Toyota Yaris Verso
03. Pontiac Aztec
02. Ssang Yong Rodius
01. Honda Fuya-Jo

Yazının orjinaline ve fotolara bu linkten bakabilirsiniz
http://www.autobild.de/bilder/die-25-haesslichsten-autos-der-welt-983765.html

Juke Juke diyen arkadaşlarımızda vardı:) Toledo konusundada hemfikirim sanki araca hava basmışlar gibiydi..

ben Maybach'ı anlamadım..zaten çirkin olmadığı gibi o çirkinse Merc' S'lerin de çirkin olması gerekiyo..

Juke çirkin bi tasarım değil absürd..ne biçim bi liste bu yahu.. :D :D

yorumu yapan ve bu arabaları secende ınsan onların fıkrı bu dedıklerı %1oo dogru degıl yalnısmıyım yıgıtcım mesela top gear i izlerim ama yorumları pek umursamam sonuc olarak herkesın kendıne has hıs ve duyguları var

ben Maybach'ı anlamadım..zaten çirkin olmadığı gibi o çirkinse Merc' S'lerin de çirkin olması gerekiyo..

Maybach 57 ve 62 yalnız.. Yine de açıyoruz dergimizi ve okumaya başlıyoruz :)

"Merhaba! Benim adım Maybach! Büyük ama dümdüz, geniş ama ağırbaşlı ve neresinden bakarsanız bakın petrol şeylerinin gönüllerini fethmetk için pompayla şişirelerek büyütülmüş bir Mercedes S serisi gibi görünüyor. Konu heybet, azamet veya servet sergilemek olduğunda bu işin nasıl yapılacağını Rolls Royce gösteriyor: Tapınak sütunları kadar yüksek bir ızgara ve çok iyi birşekilde sergilenmiş bir ihtişam. Bu gurulu tarza ir zamanların köşeli Mercedes 600ü bile sahipti. Daha da gerilere gidersek krallar bile 700'ler yani büyük Mercedes'ler kullanıyordu, Maybach değil" demiş

ya olay göreceli zaten bende senin gibi düşünüyorum juke konusunda :) ama adamlara göre çirkin :D

"Juke : Dağ botu giymiş bir cüce SUV'culuk oynuyor: Tam bir komedi. En önemli dizayn hatası ise, bu yüzü olmayan otomobilin gözerine nasıl bakacağınızı bilememek olacaktır"

Geri
Üst Alt