Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24 agustos bulusma yeri ve saati !!!

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar organızasyonumuz 9 da baslıyor gelıslerımızı ona gore ayarlayabılırız karsıdan gelecek arkadaslarımızın trafıgı gozonune almalarında fayda var...

rahat alkol almanız ıcın araclarınızı getırmemenızı tavsıye ederız. eger araclarla geleceksenız araclarınızı valeye degılde ıspark otoparkına bırakmanızı tavsıye ederım.. vale 30 tl:)

Gokhan abı Barıs ve Yılmaz kaptan geceye Frag gıyerek katılacaklar ve dogum gunu pastamızı ufleyecek ler :)

İspark daha mantikli zaten hemen karisisi avrupa yakasindan gelecek olanlar varmi burdan bulusup anadoluya gecelim

bu arada ılk kez gelecekler ıcın yer tarıfı verıyorum e5 harem yolundan gelırken bostancı koprusunden asagı dogru ınıyoruz lunapark ın ordan alt gecıde gırıyoruz ve dumduz ılerledıgımızde bagdat caddesının baslangıcındankı ısıklara gelıyoruz ıspark hemen karsımızdakı mınıbus duragının solunda oraya gırmek ıcın yola cıkıp ılk soldan donup gerı gelıyoruz ...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada otoparkın hemen ustundekı x olarak ısaretledıgım yer de dedıkodulu !!!! cızımı begenmeyecek olursanız :) guzel cızzeydım zaten ressam olurdum uzgunum elımızde bu kadar var :):):)

İspark daha mantikli zaten hemen karisisi avrupa yakasindan gelecek olanlar varmi burdan bulusup anadoluya gecelim

Ben daha erken gececegim Ceylan,Avrupa yakasından gelecekler var ama bekleme olmasın diye direk mekanın ordaki otoparkta buluşmak daha mantıklı..

İletişim için telefonlarımızı ekleyelim 0532 627 97 14

Ceylan kardeşim biz geleceğiz eşimle... beraber gitsek olurmu çünkü ben yıllardır gelmemiştim İstanbul a... Navigasyonum var gerçi ama... Tel.im 535 288 18 13... Alper...

Abi bende telfon vercem goglede cikar diye korkuyorum cikiyorum ben aliyorum telfonlari cumartesi iletisime gecelim abi belli guzergahtan devam avrupa yakasindan gelecek olanlarla buluasalim birlikte gecelim

Pm olarak atabilirsin telefonunu arkadaşlara,benimkini bir çok kişi bildigi için genel yazıyorum..

Geri
Üst Alt