Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24.06.11 SCW İstanbul cuma buluşması

toyyerbugra

Kayıtlı Üye
fotoraf makınasının şarjının bitmesi anca bu kadar resım cekıldı gelen herkeze teşekkür ederım :D

dscn1502vy.jpg

dscn1503l.jpg

dscn1504p.jpg

dscn1505x.jpg

dscn1506r.jpg

dscn1507h.jpg

dscn1508x.jpg

dscn1509n.jpg

dscn1510e.jpg

dscn1511f.jpg

dscn1512r.jpg

dscn1513o.jpg

dscn1515s.jpg

tesekkürler SCW

CMG ön planda :D

Yine eğlenceli bi gece olmuş haftaya yine aranızdayım inş.

Buğra eline sağlık güzel olmuş fotolar ama Erhan'ın araba baya bi ön planda olmuş, benim "SKC" de parlamış aradan yine... :D

Erhan bugün senin arabanın günü olmuş kardeşim, tadını çıkar... :D

yaw şimdi baktımda sanki bütün ressimler benm arabanın olmuş. kusura bakmayın :D ama ordakilerin hepsini çekiodum 5 tanesine yetti şarj bitti.

Buğra eline sağlık güzel olmuş fotolar ama Erhan'ın araba baya bi ön planda olmuş, benim "SKC" de parlamış aradan yine... :D

Erhan bugün senin arabanın günü olmuş kardeşim, tadını çıkar... :D

aynn yha hepsini ekleyince bayağı bi ön plan olmuş :D

arkadaşlar arabayı yıkattım temiz temiz geliyim dedim yoldayken acil kartala gıtmem gerekti hatta önünüzden gecerken 2-3 kere kornaya bastım siyah leon nc 016. kısmet başka sefere inşallah

Geri
Üst Alt