Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24 Şubat SCW Adana Kahvaltı Organizasyonu.....

BurakK

Kayıtlı Üye
Hemşerilerim , ağabeylerim , kardeşlerim Artık Adana ve Mersin olarak kendimizi göstermenin vakti geldi geçiyor.

Bu hafta Pazar İstanbul Kanlıca Buluşmasına İnat Bizde Varız demek için Göl kenarında Otantik bir mekanda kahvaltı yapalım. Bu vesile ile birbirimizi tanımış olur ilerleyen zamanlarda mangalda yabancılık çekmeyiz :)
( Bir kilo eti tek başıma yerim bunu şimdiden belirteyim de
:cake: )
Bir kaç pazar sonra havalar iyiden iyiye düzeldiğinde Di
ğer organizasyonlarımıza başlayalım. Adananın kışı bilirsiniz en fazla 3 ay bunun 2 sini atlattık zaten :)

YER: Adnan Menderes Bulvarı Çoban Dede Girişi Göl Kenarı No:8
Tlfn: 322 232 7870
Benim Numaram 534 556 0301

10:30 Da Tüm Adanalı SWC üyelerimiz Bekleniyorsunuz.

Katılmak isteyenlerin isimlerini yazsın lütfen.

Ayrıntılı adres verirmisin...? facebookta ekleyelim..

Ayrıntılı adres verirmisin...? facebookta ekleyelim..

Adnan Menderes Bulvarı sonu, Çoban Dede civarı diyebiliriz. Zaten Tahta Masayı bilir hekes sanırım :D

Ama tarih olarak biraz erken olmuş bence. Eminim ki herkes katılmak isteyecektir ama genelde Pazar günleri herkesin kahvaltı ile ilgili planları olur veya öğlene kadar uyurlar :D Tarih daha ileri bir zamanda olsa toplanacak kişi sayısıda artacaktır. Bazı durumlardan dolayı ben konuya hemen geleceğim diye cevap veremiyorum, daha sonra belirteyim :)

adanaya gıttıgımde bır arkadasım kahvaltıya goturmustu manzaraya bayılmıstım gercekten harıka bi yer :)

Saatin biraz daha ileri alınması gerektiği tarafındayım. Tahta Masa ile konuşulup mu kahvaltı organizasyonu ayarlandı. Yoksa herkes kafasına göre mi takılacak tahta masada. Bence Katılımcı listesi oluştuktan sonra Kahvaltı için fiyat alınabilir tahta mekandan.

Zeki galiba bu gidisle gerceklesmeyecek :)
Volkan sayi beli olmadigindan grup indirimi yaptiramadim. Zaten 10 lira çokta fazla b i miktar degil.
Saat ve zaman erken diyenler var. Degistirebiliriz bu onemli degil

Geri
Üst Alt