Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

23hp isteyen varmı??

Bu cemyılmazın muhabbetine benzedi bel ağrısı için balığı alıp ikiye bölüyosun hatta beline koymuyosun bile gerek yok :D bunudu alıp sadece bagaja atsak 10 Hp si war:D
Bende arabama çok fena gaz parçalar yaptım harika bi CD direk 35 Hpsi war:D isteyen olursa yollarım:p

:eek:

iyi sallamış ama kendısı ınanmamış...

vay arkadaş nasıl bir dünyada yaşıyoruz boşuna dememişler başka istanbul yok diye düşen bir kek bulurum umuduyla yazmış adam :) kekler memleketi kekten bol birşey yok :)

adama mesaj attım bende 300 hp cupra var ben kaç hp alırım diye cevabı gelince yazarım puhahapuhahapuhaha

mesaja cevap geldi bende 300 hp cupra yok takıp denemedim yazmış bende tekrar sordum diğer araçlarada takıp denemedin nerden biliyorsun 23 hp güç verdiğini diye niyetimi anlamıştır :)

Geri
Üst Alt