Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

23hp isteyen varmı??

adam işini biliyo aslında anlamayan bilmeyen " OHA !! 23 hp direk alıyorum " falan triplerine girebilir :D

Son susturucudan her tip araç için gerçekten 23 hp alınabiliyormu.?Bana pek inandırıcı gelmedi,olabilir mi.?

Abim ciddimisin? :)

Bu 23hp veriyorsa benim Vanalar 100hp veriri :D :D :eek:

Ama ciddi olarak 50hp isteyen varsa ve motoruna güvenen varsa görüşebiliriz ;) nos..

puhahapuhaha

Olum varex cutout falan yalan takacan SS son susturucuyu iş biter :p:p:p :D:D:D

Yok ben almıyım nos. Sen bas nosu sonra gel deniyelim..

bkz: Alayına gider egzost :D:D:Dpuhaha

olm Nos takınca seninle ne denicem ? :D
Nos takmadan deniyelim de görelim nasıl oluyor :eek:
Abim ciddimisin? :)

puhahapuhaha

Olum varex cutout falan yalan takacan SS son susturucuyu iş biter :p:p:p :D:D:D

Yok ben almıyım nos. Sen bas nosu sonra gel deniyelim..

bkz: Alayına gider egzost :D:D:Dpuhaha

Son susturucudan her tip araç için gerçekten 23 hp alınabiliyormu.?Bana pek inandırıcı gelmedi,olabilir mi.?

Bu 23hp veriyorsa benim Vanalar 100hp veriri :D :D :eek:

Ama ciddi olarak 50hp isteyen varsa ve motoruna güvenen varsa görüşebiliriz ;) nos..

olm Nos takınca seninle ne denicem ? :D
Nos takmadan deniyelim de görelim nasıl oluyor :eek:

Benzin pompası taktınmı sen?

Yok , arka stopların altındaki karbon fiber parçalar yerine orjinal "PLASTİK" modifiye parçaları taktım, araba çok fena yürüyo...

Ayrıca yakında LPG düşünüyorum, her türlü Tüpü seviyorum :D Zaten takma sebebim de seni LPG de geçtiğimi görmek için.. Ertesi gün sökerim :hosgeldin:

Yok , arka stopların altındaki karbon fiber parçalar yerine orjinal "PLASTİK" modifiye parçaları taktım, araba çok fena yürüyo...

Ayrıca yakında LPG düşünüyorum, her türlü Tüpü seviyorum :D Zaten takma sebebim de seni LPG de geçtiğimi görmek için.. Ertesi gün sökerim :hosgeldin:

Nayırrr nolomazzz LPG den nefret ediyorum..

Ama aslında oktan sayısı daha yüksek:confused:

bende bu hafta ön arka APP plaka taktım 15 HP almışımdır.
ama dur bi saniye yaaaa
tamponlara yapılan 3M kaplamaları unuttuk aracın gramajı arttı
onu da düşmek lazım
bunu ona mahsup edersek
hımmmm
tüh gene 102 HP de kaldık :)

Geri
Üst Alt