Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

235-255 Lastik önerileriniz..

Lejyoner

Administrator
Aracıma önler 235 arkalar 255 olacak şekilde 18 inch jantla beraber lastik alacağım,Bridgestone haricinde lastik markası ne önerebilirsiniz.? aslında Bridgestone lardan son derece memnunum ama cok sert olduğu için farklı bir marka düşünüyorum,önerilerinizi alırsam sevinirim..

18lerimle TOYO kullandım yaklaşık 1 sene. şiddetle tawsiye ederim :) artık başka marka lastik aklımdan bile geçmio abi. düşünüp bi fiyat almalısın bence. gerek viraj gerek sessizlik bakımında çok memnundum. T1R yada T1S tercihen..

18lerimle TOYO kullandım yaklaşık 1 sene. şiddetle tawsiye ederim :) artık başka marka lastik aklımdan bile geçmio abi. düşünüp bi fiyat almalısın bence. gerek viraj gerek sessizlik bakımında çok memnundum. T1R yada T1S tercihen..

Aynen kadire katılıyorum.TR.Pazarlıyan firma zayıf kalıyor bence inanılmaz kaliteli bir lastik

abi bu tip ön arka çap farkı olan model pirellinin modelinde var diye biliyorum p zero sistem diye
ama yinede favorim yumuşaklık tel yapısı sessizlik kalitesini reklama değil üretimine yansıtan kral nokian dır...

18'' lerde 235-40-18 var.Önümüzdeki hafta goruslerimi yazarım.

Sanırım lastik konusunda cahilim ben o markaları eften püften bilirdim :rolleyes:

ben şuanda 255*55*18 kullanıyorum michelin 2.400 TL verip aldık memnun değilimm başka al abi

gökhan abi BMW de 18 TOYO kullandım cidden yumuşak ve sessiz bir lastik şahsen ben alacak olsam yine TOYO derdim.

235/45/17 kışlık lastik ölçüsü olarak hangi lastikleri hangi ebatlarda önerirsiniz arkadaşlar ?

Geri
Üst Alt