Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225*50*17 Michelin Primacy Hp satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nes

Kayıtlı Üye
MERHABA BEN SERKAN 400 KM KULLANDIGIM VE SONRA ARABAYI SATARKEN USTUNDEN ALDIĞIM LASTİKLERİ SATIYORUM ŞU ANKI ARACIM 18 JANT ISIME YARAMIYOR UYGUN FIYATA VERECEM DUA ETSIN YETER ALAN 225*50*17 Michelin Primacy Hp SADECE 400 KM BINDIM.....ACİL xxxxx

Abi aradım ama cevap vermedin ankara numarası ofisten aradımda ne düşünüyosun abi fiyat olarak

serkan hem kendini üyelerimiz bölümünden tanıtan bir konu açsan hemde lastikler için düşündüğün rakamı yazssan harika olacak

kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtınız ilk önce lütfen kurallar gereği.. sonra konunuz açılacaktır..

gerekli tanıtım konusunu serkan açtı

konu açıldı keyifli forumlar

Hayırlı satışlar dilerim.Cok fazla aracın kullanmadıgı bır olcu ve bızım seatların hıcbırıne uymayacak bir ölçüüü

arkadaşlar lastikleri verdim tesekkur ederım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt