Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

225/45/17 pirelli p7 cinturato 91w, 2013 32.hafta üretimi, titizlikten dolayı değiştirildi

Konu, 'Satıyorum' kısmında m_oslu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    lastikler 2013 yılı 32. hafta üretimi aracımın üzerinde gelen lastiklerdir, henüz 13900 km olmasına rağmen resimlerde işaretlediğim küçük baloncuk yüzünden değiştirdim, arkadaşların "değiştirme, daha çok kullanılır, bunda bişi yok" demelerine rağmen değiştirdim, o haliyle bile titreme ve balans sorunu yaşamadım, patlağı çatlağı yoktur, lastikler sökülürken işaretlendi yani arkalar ve önler karıştırılmadı, yol tutuşu konusunda hiç şikayetim olmadı ama çok sessiz olduğunu söyleyemem. diş derinliği ölçmedim ama akılda soru işareti kalmasın diye fotoğrafları olduğunca detaylı çekmeye çalıştım.
    fiyatı forum üyelerine 500 tl olarak düşündüm ama mantıklı tekliflere açığım.
    seferihisar yada izmir içi elden teslim edebilirim
    tel:505 565 85 05

2013 AĞUSTOS ÜRETİM, TİTİZLİKTEN DEĞİŞİM PİRELLİ P7 CİNTURATO - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 208630837

Son düzenleme: 15 Nisan 2015
    kirlisakal ve seckin2001 bunu beğendi.
  2. musti_58

musti_58 SCW Üyesi

65
    23
    8
    hayırlı satışlar ama balonlu lastiği kimse almaz güvenlik açısından da doğru değil

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  3. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Hayırlı sstışlar kardeşim... Dürüstlük yapıp balonlu yazmışsın ancak küçük de olsa onlar satışı zor olabilir...

4. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    teşekkürler arkadaşlar, amacımız kimseyi kandırmak değil, normalde balon yazmasam lastik sökükken inanın kimse bilemez, taktıktan sonrada eliyle kontrol etmeden fark edemez, lastikçiye bıraksan sıfır gibi diyip satar, kimsenin canını tehlikeye atmaya niyetim yok, ben titizim değiştirdim, belki ihtiyacı olan vardır hızla falan işi yoktur alır takar, gerekirse 3 lastik fiyatına veririz, balonlu lastiğide takmak isterse takar, istemezse yanına bi tane daha alır öyle takar. benim amacım yeni lastiklerin bi miktarını karşılatmak :)

Son düzenleme: 17 Nisan 2015
    Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  5. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    fiyat 450 tl güncel

6. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    güncel

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Hayırlı satışlar

Bunu beğendi. m_oslu bunu beğendi.
  8. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    teşekkürler ismail

9. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    üç lastik fiyatina vereceğim arkadaşlar, 400 tl.
    güncel

10. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

105
    112
    43
    konu kapatılabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş