Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225*45*17 Lastik önerileriniz..

yumuşak lastik ilk başlarda güvenlik ve konforda seni çok memnun eder ama çabuk aşınması 25binden sonra seni üzebilir. Sert hamur lastik sert yanak lastik güvenlik ve dayanımda seni memnun ederken konfor ve ses yüzünden mutsuz edecektir. Tercih senin, benim şahsi fikrim yumuşak lastikten yana değil.

Konfor benim için daha on planda Faruk..daha önce 2 takım michelin eskittim 50K km kullandım her iki takımıda..hoş 25-30K kmde gitse yeterli benim için..yeterki kokpit huzurlu olsun:)

jantlar hayırlı olsun bridgeston un son çıkan bir lastiği vardı geçenlerde arkadaşlar bahsediyorlardı 10 numaraymış

lassa almıştım a3 e aynı ebat
yol tutuşu iyi dicem ama ben daha a3 ten iyi yol tutuşu olan araç görmedim

jant store bana 17" takım lastik fiyatını ayak üstü sormuştum 1200 dedi michelin e. ibrahim sana söylediği fiyatı banada pm atarsan sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

Abı ya ps3 yada p zero nero.Ikısını fazlasıyla ıyı yol tutan lastıkler,zaten ps3 u kendın de yazmıssın fıyat konusu dusundurucu ama lastık bu ıste tuzlusu da olsa ıyısını almakta fayda var

Abı ya ps3 yada p zero nero.Ikısını fazlasıyla ıyı yol tutan lastıkler,zaten ps3 u kendın de yazmıssın fıyat konusu dusundurucu ama lastık bu ıste tuzlusu da olsa ıyısını almakta fayda var
Ya sorma Can..jant işini gayet hesaplı hallettik ama lastik konusunda biraz daha hesaplı ama ihtiyaclarımı karşılayabilecek bir alternatif var mı diye bir arastiriyim dedim..ama gözüken ps3 alicam..şimdi onu araştırıyorum en hesaplı nerden alabilirim diye

Ya sorma Can..jant işini gayet hesaplı hallettik ama lastik konusunda biraz daha hesaplı ama ihtiyaclarımı karşılayabilecek bir alternatif var mı diye bir arastiriyim dedim..ama gözüken ps3 alicam..şimdi onu araştırıyorum en hesaplı nerden alabilirim diye

Ömercan ne nerede ucuz bılır abı:)

Ömercan konuyu görünce yorum yaptı ama henüz biyer işaret etmedi..belki görünce yazar olmadı ararım :)

Geri
Üst Alt