Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225 45 17 kis hiz/yuk endesksi hk?

vlkblc

Kayıtlı Üye
Merhaba forumu karistirdim biraz ama bulamadim mevcut yaz lastigim conti 225 45 17 91V kis lastiklerine bu endekste baktığımda yuksek fiyatlarla karsilasiyorum 91 V alternatif hangi lastigi alabilirim petlasin 94W XL uyarmi aracina 240 TL gibi bir fiyati var yada siz hangi lastigi onerirsiniz. Bu arada doğudayim haftasonlari kullanacagim sadece araci şimdiden tesekkkurler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba kardeşim;

Bence 240 tl Petlasa verene kadar continental Ts 850 serisi alabilirsin... Belki Petlasa göre lastik başına 40-50 tl fazladır. Yada Lassa öneririm:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Ben lassa kullanıyorum aynı ebatlarda gayet memnunum

kurye ile elden teslime verildi

Aldigim fiyatlar
Contiental yaklasik adet fiyati 500TL uzeri
Michlen Alpinler 540 TL
Hankook 350TL
Petlaslar 240 TL
ve son olarak kafama yatan

Goodyear Ultragrip Performans 400 TL goodyear hakkinda ne düşünürsünüz?

Aldigim fiyatlar
Contiental yaklasik adet fiyati 500TL uzeri
Michlen Alpinler 540 TL
Hankook 350TL
Petlaslar 240 TL
ve son olarak kafama yatan

Goodyear Ultragrip Performans 400 TL goodyear hakkinda ne düşünürsünüz?

Nokian dan da fiyat al bence uygun ve güzel lastik tabi bulmak sıkıntı

kurye ile elden teslime verildi

Evet bulmak sıkıntı H serisi mevcut. N11 uzerinden 1495TL ye225 45 17 94V Goodyear Ug1 Perf. Serisi aldim ayni lastigi bayi yol yardiimi ile birlikte 1970 TL fiyat vermisti n11 bulunca kacirmak istemedim yol yardım yok ama sorun olmaz heralde. Kullandiktan sonra performansi hakkinda yorum yaparim malum ardahandayim suan 20cm kar var :)

Evet bulmak sıkıntı H serisi mevcut. N11 uzerinden 1495TL ye225 45 17 94V Goodyear Ug1 Perf. Serisi aldim ayni lastigi bayi yol yardiimi ile birlikte 1970 TL fiyat vermisti n11 bulunca kacirmak istemedim yol yardım yok ama sorun olmaz heralde. Kullandiktan sonra performansi hakkinda yorum yaparim malum ardahandayim suan 20cm kar var :)

Memnun kaldiniz mi? Son durumu mrk ettim..

Memnun kaldiniz mi? Son durumu mrk ettim..
Diger lastikler nasildir bilmiyorum ama karda ve ozellikle daha cok cam gibi buzlu zeminde kullaniyorum bir iki sarsada iyi tutuyor kaysada topluyor kendini, fren mesafesi buzda gec tutsada duruyor yinede hiza gore. Karli zeminde farketmedim pek kar oldugunu yolda birakmadi henüz ardahan kis şartlarında.

Merhaba forumu karistirdim biraz ama bulamadim mevcut yaz lastigim conti 225 45 17 91V kis lastiklerine bu endekste baktığımda yuksek fiyatlarla karsilasiyorum 91 V alternatif hangi lastigi alabilirim petlasin 94W XL uyarmi aracina 240 TL gibi bir fiyati var yada siz hangi lastigi onerirsiniz. Bu arada doğudayim haftasonlari kullanacagim sadece araci şimdiden tesekkkurler.

Aşağıdaki linkden araştırabilir fikir sahibi olabilirsinşChrome tarayıcı kulanıyorsan türkçeye çeviriyor.
ADAC Test 2013 Winterreifen 225/45R17

Kumho ku 39 modelini gözden gecir derim 215 40 17 benim ibizamda kullanıyorum tutuş ve ıslak zeminde tutunma harıka diyebilirim

Geri
Üst Alt