Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225/45/17 91w

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FC640

Kayıtlı Üye
Brıstone marka 4 adet lastığım satılıktır arkadaslar sahibinden com ilan numarası 37693198

hayırlı satıslar ama belırledıgın fıyat yuksek bence cıkma tane fıyatı 40-50 tl cıvarı

hayırlı satıslar ama belırledıgın fıyat yuksek bence cıkma tane fıyatı 40-50 tl cıvarı

bence 40 - 50 TL de çok yüksek. isteyen olursa ne verirse el sıkışsın
zaten 52 k yol yapmış lastikler, bi 52 k daha mı yapacak

Bakalım duruyom oyle neye satılırsa artık

bu sitede buna kimse 100 TL vermez kusura bakma boşa açmışsın konuyu

52.000km yapmış lastik 400TL:rolleyes:
Ben 195/45/R16 ölçüsünde sıfır Kumho'ların tanesini 100TL'den aldım..
Bu lastiklerin tanesi 10TL falan anca eder. 52.000 yapmış lastik ömrünü bitirmiştir zaten. Bide bunu alan 50TL falan kargo ödeyecek. Onu göz önünde bulundurursak tanesi 2.5TL eder.
Bence siz en yisi bu lastikleri bir dahaki gidişinizde lastikçinize hediye edin. Size bedava balans ayarı lastik değişimi felan yapsın bunları parasına saysın.

52.000km yapmış lastik 400TL:rolleyes:
Ben 195/45/R16 ölçüsünde sıfır Kumho'ların tanesini 100TL'den aldım..
Bu lastiklerin tanesi 10TL falan anca eder. 52.000 yapmış lastik ömrünü bitirmiştir zaten. Bide bunu alan 50TL falan kargo ödeyecek. Onu göz önünde bulundurursak tanesi 2.5TL eder.
Bence siz en yisi bu lastikleri bir dahaki gidişinizde lastikçinize hediye edin. Size bedava balans ayarı lastik değişimi felan yapsın bunları parasına saysın.

bak bu daha mantıklı rot balansa saydıracan en iyisi o:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt