Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225.40.18 michelin plot sport 88y kaçmaz fırsat

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
arkadaşlar lastiklerin tane sıfır fiyatı 750 tl dir googlede araştırma yapabilirsiniz açıklama ilanda vardır TARİHLERİ 2011 DİR ben takımını 1200 tl den 650 tl ye indirdim bence kaçırmayın seatı olan bir arkadaş alırsa sevinirim yabancıya gitmemiş olur scw ye özel :)
MİCHELİN PLOT SPORT 88Y 225.40.18 KAÇMAZ FIRSAT - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 90829500
BUDA BANA İNANMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN LİNK
http://www.lastikcim.com.tr/Michelin-Pilot-Sport-PS2-ZP-22540R18-ZR-88Y,PR-928.html

Osman ps3 mu bunlar?Birde tane fiyatı cok yuksek gıbı geldı.Mıchelında o fıyata satılan lastık yok.....

banada yüksek geldi fıyatlar yinede hayırlı satışlar...

:) tanesi 750 mi :O tanesi 400e aliniyordu ama. Oda en fazla yani :) butun arkadaslarim bu fiyat ve daha asagisina aldi, ki 750tl olsa gider asymetric2 alirim. 2 lastik parasina, 4 lastik + 100lira cebimde kalir :)

ARKADAŞLAR LASTİKLER PATLAMAZ ÖZELLİĞE SAHİP ZP ÖZELLİĞİDİR ÖZEL ARAÇLAR İÇİN ÜRETİLMİŞLERDİR İLANIN BAŞLIĞINDAKİ YAZDIĞIM GİBİ GOOGLEDE ARAŞTIRIRSANIZ FİYATINI GÖRÜRSÜNÜZ SİZ NORMAL LASTİĞİN FİYATINI ARAŞTIRIYOSUNUZ
BUDA MİCHELDE BU FİYATA LASTİK YOK DİYEN ARKADAŞLARA GELSİN BENDEKİ LASKİLERİN AYNISIDIR ÖZELLİKLERİNİ ORADAN OKUYABİLİRSİNİZ ARAŞTIRMA YAPMADAN BANA YALANCI DİYEN ARKADAŞLARIN ÖZÜRLERİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR
Michelin Pilot Sport PS2 ZP* 225/40R18 ZR (88Y) - Lastik Lastikcim den Alınır. | Online Lastik Jant Satış

Tr yol şartlarında lastiğe 1500 lira üstü para gömmek çok mantıksız, Hayırlı satışlar.

Geri
Üst Alt