Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225 40 18 lastik lazım acilll

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar 225 40 18 lastik arıyorum yeni aldıgım cupra jantlarım için.kıyıda köşede tanıdıgında olan varsa lütfen söylesin. başka ebat var felan demeyin bunun dışına çıkmıcam.haberlerinizi bekliyorum :)

bende arıyorum abi :D bende eski toyo lar var işini görür mü bilmem ama. diş kalınlığı aşağı yukarı 4 - 5 mm civarı

bende arıyorum abi :D bende eski toyo lar var işini görür mü bilmem ama. diş kalınlığı aşağı yukarı 4 - 5 mm civarı
sen kullanmıyormusun toyoları mumin ? zaten nerdeyse bitmiş almışken birdaha ugraşmak ıstemıyorum dostum :)

arkadaşım goodyear bayisi . Özer - 0533 810 60 40 telefonunu Sinandan aldım de indirim yapar .
arkadaşlar 225 40 18 lastik arıyorum yeni aldıgım cupra jantlarım için.kıyıda köşede tanıdıgında olan varsa lütfen söylesin. başka ebat var felan demeyin bunun dışına çıkmıcam.haberlerinizi bekliyorum :)

sen kullanmıyormusun toyoları mumin ? zaten nerdeyse bitmiş almışken birdaha ugraşmak ıstemıyorum dostum :)

Yok abi benim eski Leonumdan söktüm buna da taktırmak henüz nasip olmadı. çocuk oldu felan derken uğraşmadım bile. düşünürsen yardımcı olurum. ama almışken sıfır alman daha güzel olur.

Yok abi benim eski Leonumdan söktüm buna da taktırmak henüz nasip olmadı. çocuk oldu felan derken uğraşmadım bile. düşünürsen yardımcı olurum. ama almışken sıfır alman daha güzel olur.

duruma gore konusuruz mümin saol kardeşim :)

Erkan abi arkalara 235 koyarsan çok güzel duruyor eğer imkanın varsa 235de bak derim
Benim lastikler 215di 140-150 ile giderken slalom yapınca arka inanılmaz savruluyodu ama 235 yaptım bildiğin yere yapışıyodu
İki tane arkadaşı yaraladım arabanın içinde slalom yaparken :D

Geri
Üst Alt