Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ?

Mircan

Kayıtlı Üye
Seçim yaklaştı malum çalışmalarda başladı, sağolsunlar yine her taraf çukur, geçen düştüm birine jant yamuldu lastikte nerdeyse tellerine kadar yırtıldı, jantı tamir ettirdim şimdide lastigi değiştirmem gerekiyo, öndeki 2 sini değiştireyim diyorum. 225/40/18 temiz 2. el bulabilirsem alıcam yoksa sıfır düşünücem. şu an kullandıklarım pirelli pzero nero 0 fiyatları 320 lira dolaylarında, farklı bi marka lastik alsam problem yaşarmıyım acaba öndekilerin ve arkadakilerin farklı marka olmasından dolayı ? cebimi fazla yakmayacak, kaliteli önerebileceginiz başka markalar varmıdır ?

Sercan kesinlikle ve kesinlikle PZero Rosso al ben kullanıyorum son derecede memnunum...

Sercan kesinlikle ve kesinlikle PZero Rosso al ben kullanıyorum son derecede memnunum...

Aslında ben Nero danda memnunum, fiyat olarak Rosso daha uygun herhalde ? Bide bu lastikleeri tek olarak bulamazsın dedi gorustugum bi lastikçi çift olarak alman gerekir dedi, acaba bana 2 tane satmak için mi dedi ? tek satan bi yer bulunur mu ?

Aslında ben Nero danda memnunum, fiyat olarak Rosso daha uygun herhalde ? Bide bu lastikleeri tek olarak bulamazsın dedi gorustugum bi lastikçi çift olarak alman gerekir dedi, acaba bana 2 tane satmak için mi dedi ? tek satan bi yer bulunur mu ?

öyle saçma şey olur mu? o zaman neden tane fiyatı veriyorlar :)

aynen banada saçma geldi :) fazla araştıramadım zaten bostancı sanayide bi yere sordum sadece.

bulabilirsen aynı lastiklerden alman daha iyi olur sercancım..hiç ön-arka değişimi yapmadıysan,önlerin arkalara göre daha fazla erimiştir zaten.yenilersen 2 sinide güzel olur ama 1 tane alırsan arkadaki lastiklerden birini öne takarsan daha dengeli olur bence

yavru kullandığın desen yeni üretimlerde değişmişse bulman zor olur.. :)
hangi lastik konusunda ise kafandakileri söylersen daha iyi olur..

Çift alıp önlere takman mantıklı pzerodan devam edebilirsin olmadı dunlopsportmaxxTT olabilir ben kullanıyorum memnunum...

Geri
Üst Alt