Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225 40 18 Lastik Önerisi Ve Tecrübeler

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
arkadaslar onumuzdekı yaz ıcın kıstan lastık almayıı dusnuyorum uygun olcagı ıcın 225 40 18 ebatlarında fiyat olarak 1300 tl ye kadar lastik önerisi beklıyorum sızlerden ?

ben mayıs ayında Şirince organizasyonu için 235/40/18 yönlü petlas aldım 640 lira takımı jantlara 1000 lira verdim. set 1640 liraya geldi. bu fiyata sadece lastik de alabilirsin. ben memnunum kampanya warmış herhal

Bende 215/45/18 almıştım çok memnundum pzero rosso tavsiye ederim.

Pzero Rosso serisi bitti ama sadece Pzero modeliyle de devam etsede pirelli diyorum başka bir şey demiyorum ayrıca şunu da söyleyim pirelli bayisinden alın ki pirellinin diğer markalara göre bilinmeyen en büyük artisindan biri pirelli kaskonuz olsun bu kasko ilk 6 ay veya ilk 5000km kullanıcı hatasından bile olan tüm sorunlarda 1e 1 lastik veriyor zaten lastigi iyiliği ile ilgili birsey söylemeye gerek yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf kesinlikle pzero al kardeşim asla pişman olmazsın asfaltta

V desenli lastikler ucuzdur.herkez tarafından sevilmez.spor kullanım gerektirir. dirksiyonu bıraktınızda yola göre gezer.
daha önce dunlop kullandım eskittim.sert lastik. fakat suan 225 40 18 VELOX SPORT PT741 petlas'''müthiş cayır cayır ötüyor. yol tutusu harika ''
VELOX SPORT PT741 sadece yagmurlu havada yani suyu sevmiyor fakat mükemmel lastik 350kmh hıza.cıkan ilk yerli lastik 6ay önce 180e aldım şuandada araştır 190 200tl. fazla verme. diger markalara para verme ithal lastik diye... herkez menmun bu lastikden. araştır. v desenli olan petlas berbat.

Geri
Üst Alt